Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Deschidere de scor în minutul 45
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Articol plătit de lipa? Pana acum de ce nu s-a scris despre asta, ci doar acum ca să mute reflectorul de pe lipa? Despre cum primesc niște neica nimeni angajați pe pile la federații bani cât nu strângem noi restul intr-o viata de ce nu scrie domnul gazetar?
Ungurașul *** tot ungur rămâne! Adică are tupeu și nesimțire la maxim!? Imnul României l-a învățat ***?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Justine! Respect, omule! M-am cam saturat de simandicoșii astia, (pe care cei carora le pute tot ce-i romanesc nu mai contenesc cu laudele: vai, vai ce educati si civilizati mai sunt kurtos-kolacsi !), care prăduiesc pe tot ce pun mana! Nu zic ca, ai nostri rumâni, ofilesc iarba pe tot ce pun mâna ,vorbesc de unii dar macar ai nostri au mai facut si puscarie... In schimb mafiotii lor cand rar dau mana cu " mana lunga a justitiei se carabanesc mai toti la sânul lui Viktor Orban... Putinist samavolnic ,bolnav de impstura si tiranie... Mai usor cu trimisii astia ai lui Atilla pe pamantul romanesc...
Un orbanist de doi lei din ăia vechi, care își premia tatăl cu bani publici. Măcar dacă s-ar abține de la critici.
Pai, tocmai mi-ai dovedit argumentul. Conteaza omul. Cand un hot reclama un hot : "ne uitam asa in gura hotilor ? Se respinge plangerea penala, va rugam sa parasiti sectia" :D
Dar cand l-a premiat pe tatal sau a fost ok?ce nu a spus corect ziaristul in acest articol?ca ex ministrul a refuzat sa recite o strofa din imnul national sau ca le-a felicitat pe echipele maghiare(doar pe acestea) ,etc.?!
te rog sa citesti articolul. tatal lui a primit o suma imensa de bani folosind fix acelasi mod in care cei de azi primesc banii de premiere. de ce supararea atunci?
Nu trebuia sa taca,nu trebuia sa deschida gura dat fiind exemplul personal,trebuia sa o faca altcineva, stii vorba aia "sa arunce cu piatra cel fara de pacat",la el nu era cazul,nu are treaba nimeni ca e ungur,etc,ci ca moralitate nu era cel mai indicat sa faca asta.
Un articol scris *** de un jurnalist a cărui memorie ar trebui împrospătată cu articolele pe care le scria în biroul cu transperante trase al lui Tolontan...Deontologia a pierdut-o cineva pentur a o găsi dvs, domnule Gafiuc? Adică dacă ai 100 de sportivi care iau medalii ar trebui să câștigi mai mult de 3 ori decât un campion olimpic? În condițiile în care premierul Ciolacu și jurnaliștii de pe sporturi au spus clar că România este în top 3 în UE, printre cele mai mari premieri din banii statului pentur medaliții olimpici...Lipă a împărțit și cine împarte parte își face? Asta vreți să spuneți?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să nu uităm că și-a premiat tatăl (antrenorul) cu o sumă foarte mare. Peste 200000 Euro. Performanță care a fost?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.