OPINII » EDITORIAL DAN UDREA
Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ne zici alta țară un administrator de bun public se crede proprietar? Sau unde Armata se ocupa de stadioane și fotbal ... PS; Coreea de Nord nu se pune
Tie iti lipsesc amandoua!!
Firicel. Karagandi. Trol :))) Zeci de comentarii zilnice doar pe artic9le cu FCSB."Dinamovist" cu o pasiune extremă pentru secția de la csa. "Ultras" de tastatura ca si catalin. Ce te tufe grija pe tine de meciul asta Firicele? Te duci tu pe stadion?
Bravo !!! Asta inseamna sa ai coloana vertebrala si creier !! respect !!!
Cei care sustin ca e doar un meci de fotbal, nu pricep sau se fac ca nu pricep ca tot ce s-a intamplat si se intampla in continuare e o provocare continua la adresa Stelei. Cand spui toata ziua ca te "intorci acasa" ***, in conditiile in care nu poti castiga niciodata in justitie neavand niciun fel de temei, atunci e clar ca trebuie sa iti asumi. In primul rand va cadea pe spinarea lui maricel toata treaba, de la el pleaca tot. Ceilalti vor fi "colaterali". Nu va mirati, prieteni! Veti avea surpriza vietii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amenintarile astea sunt puerile si nascute din disperare. Nu se va intampla niciun incident violent! In primul rand, nucleul dur de la Sud numara mult sub 60-80 de indivizi. Acestia sunt smardoi doar in gasca, daca intra grupati pe stadion vor fi lesne reperati si evacuati. Daca intra rasfirati printre 30 de mii de stelisti, curajul lor se reduce la cel al gainilor. Pe strazi vor patrula efective imense de jandarmi si politie; de la stadion si pana la Moghioros, Favorit, Drumul Sarii, Rahova, Dr. Taberei si Militari; orice incercare de violenta se va termina cu cateva bastoane pe spinare, imbarcare in dube si o noapte in beciurile politiei, iar a doua zi cu dosare penale si risc de puscarie. Nu cred ca ministrul MAI si comandantul Jandarmeriei Bucuresti isi vor risca posturile si functiile pentru o mana de descreierati! Singura "distrugere" pe care eventual ar putea-o face ar fi sa arunce in noaptea aia cu o cutie de vopsea pe gardul casei in care locuieste familia Bichir... dar asta chiar n-ar fi nicio paguba...:))) Le inteleg suferinta si durerea celor cateva sute de talpanisti, mi-e mila de lacrimile lor, insa am avertizat inca din urma cu multi ani: istoria isi urmeaza implacabil cursul ei firesc si ceea ce era normal sa se intample, se intampla! De ce le era frica frica, n-au scapat! Ghinion, sau... Karma!?! Altfel, 30 de mii de fani stelisti se vor reintalni in Ghencea, fara nicio frica! Hai Steaua!
Tu nu ai puncte de vedere, postac. Tu ai teme de lucru. Tu reprezinti un grup disperat de ddbisti , care fac tot posibilul ca Steaua sa fie cat mai fragmentata, cu suporterii dezbinati. Va e o frica teribila ca la un moment dat va redevenii ce a fost....cosmarul vostru.
Iar se victimizeaza Udrea, facand din tantar armasar.
Curajos nick name ptr ineptiile pe care le rumegi... Dar straniu si primejdios e faptul ca desi faci referire la Cluj ,sa intelegem ca esti din urbea ,,grupului de gargara din Cluj,, esti un agramat feroce.. pot zice ,ca esti un prost frenetic...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.