OPINII » FCSB - DINAMO 0-0
Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Pe mine efectiv ma uimeste felul in care becali nu numai ca nu si-a modificat cu vreun milimetru comportamentul de microbist de parc din fata blocului, dar a reusit incet-incet sa impuna EL felul lui defect si amatoristic de a judeca jucatori izolati (adica ce incadreaza camera tv si-i transmite lui in sufragerie) si nu miscarile celor 2 echipe pe intregul teren, ale tuturor celor 22 de piese. Asta in 2025, unde un Chivu se inspira din miscarile tactice matematizate din fotbalul american, sau un Fabregas face simulari de joc cu AI. Ma refer doar la partida din Italia, pe care am avut norocul s-o vedem in deschiderea derby-ului nostru.
cred ca doar fcsbisti exista! mu conteaza, pentru media ZCSB e favorita la titlu si azi
Ia uite, și eu care credeam că doar ciobanul e atât de "destept", că numai el se lupta (doar) cu Farul, FC Arges și Oțelul! Dar despre UTA și U Cluj, nimic? Tocmai se discuta la TV că există mulți fecesebisti in mass media! ????
Numai Farul, Otelul și FC Argeș luptă pentru play-off? UTA, U Cluj, despre ei ce părere ai? Credeam că numai ciobanul e atât de "deștept"! ????
Gresit, nu a fost nicio surpriza, ci doar un nou episod din serialul "Omenia".
Alex Barbu, de ce nu scrii numele complet al bercenarilor, adica "fcfcsb"? De ce doar "fcsb"?
Surpriza deceniului a fost victoria din etapa trecută a fcsb -lui cu Farul!!! Despre asta mai nimic.......................
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu e nicio surpriza, acolo ii locul a colo ia fost tot timpul! nu zic mai multe ca apoi iar sunt cenzurat dar lumea intelege ce vreau sa zic!
FCSB are cel mai slab sezon si Dinamo tot n-a reusit sa-i bata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.