OPINII » CSU CRAIOVA - FCSB 1-0
Alte știri din fotbal
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
0
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
0
Val de plecări la clubul din Superliga » Noul antrenor decide totul „din umbră”
0
Adrian Mihalcea numește cel mai bun atacant român: „Îmi place enorm”. Nu va fi în lotul lui Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Repet ceea ce spun de vreo 2 luni, nu prind play offul. Și f probabil nu vor câștiga nici meciul cu UTA, nici pe cel cu U Cluj, dacă cele 2 echipe vor trage cu adevărat, și la ce antrenori au, nu cred că nu o vor face.
un gol valabil al craiovei anulat de catre cei de la var; au avut grija sa-i dea centralului o imagine in care jucatorul craiovei era cu cativa cm in spatele aparatorului, dar cand a primit mingea era cu peste 1m in fata, apoi un penalty clar pt. craiova neacordat, noroc ca eforturile lui becali sa creeze omenie n-au dat rezultat; nici nu-ti vine sa te mai uiti la meciuri.
Gigi ne barlingea
Bravo, fecesebistă mică! :))) Notează-ți: nici cu 9 puncte nu mai intră fecesebeaua în play-off. Cu 9 puncte îți vor mușca unghiile, la egalitate cu Argeș și CFR, cu minus față de ambele la rezultatele directe. Dar fără Tănase, oricum, sunt ca găinile fără cap... Discutăm peste 3 etape.
FCSB are 2 meciuri ușoare. Face 6 puncte. Ultima etapă joacă cu U Cluj care are două meciuri grele, Botoșani deplasare și cu Oțelul acasă. Dacă pierde unul dintre astea joacă finala de playoff în ghencea sau unde joacă FCSB acum. CFR are două meciuri ușoare, dacă câștigă mâine și bate apoi pe petrolul trebuie teoretic să mai facă un punct cu farul sau cu Dinamo și e în playoff.
Adevarul e ca lotul Craiovei e mult mai voloros decat al fecesebeului iar gigi nu e antrenor. Puteti spune orice dar astea doua adevaruri n-ai cum sa le ignori.
Mai Alex,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.