Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
In sfarsit, un articol corect despre oierul albanez.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa, Batman, semnalizeaza! Preferabil era sa fi mers tu La lilieci si sa te atarni cu capul in jos de o creanga, poate iti vine mai multa glagorie in sinapsele ratacite. Ce sa stie taranul ce-i sofranul, ce-i aia o figura de stil, un mod figurat, licenta poetica sau altele...Cat despre stupididate, mai usor, bre, ca ai depasit preaplinul, Batman!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai radoi nu a reusit nimic la clona csu.Radoi,in schimb la Steaua din liga 1 ne-a dus pe primul loc si la baraj de europa.deci?
Acum cateva saptamani in urma, atunci cand a fost facut anuntul ca Radoi va prelua mandatul de antrenor la FCSB, am stiut ca relatia cu Gigi va dura extrem de putin. Mi-am exprimat regretul ca suporterii vor fi Dezamagiti din nou de patronul inconstient. Cel mai mult imi pare rau de suporterii FCSB cu varste intre 6 si 10 ani, prezenti pe stadion la meciuri. Individul acesta, pupator de icoane, calca in picioare destine si sentimente. Individul ii priveste pe toti cei din club ca pe niste Slugi, ca acum mai bine de 200 de ani. Banii lui sunt otraviti. Nu creeaza. El speculeaza si mai ales isi Face doar IMAGINE. Este un Demagog. Pentru el nu conteaza sperantele si bucuria suporterilor, performantele sportive ale echipei, pregatirea jucatorilor pentru a fi utili echipelor nationale, crearea unui club puternic de fotbal. Pe el il intereseaza DOAR Faima sa Personala. Individule, esti un condamnat penal, totusi, sau nu mai conteaza?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi, cum erau refrenul ăla - "Mirel Rădoi e unul dintre noi!"? Se inflamaseră până la incandescență speranțele fecesebiștilor că Rădoi va face la Fcsb cel puțin cât a realizat la Craiova, și uite ce final... Tot mai susțineți că FC FCSB înseamnă altceva decât FC Faci Ce Spune Becali??
În loc să te documentezi pentru a învăța să foloseșți în mod corect un cuvânt notoriu, ai ales să mă ataci la persoană, înlocuind dorința de cunoaștere cu orgoliul personal, în acest fel carența rămânându-ți intactă. Și încă ceva: expresia "Cirque du Soleil redivivus" este greșită nu numai din cauza incompatibilității dintre Cirque du Soleil și redivivus, ci și din cauză că Cirque du Soleil contrazice tocmai mesajul pe care-ai intenționat să-l transmiți, tu referindu-te la circul de la FCSB cu sens negativ, în timp ce Cirque de Soleil este cel mai important circ din lume, fiind asociat cu succesul și prestigiul. În loc s-aplici pentru copyright, ar fi mai bine să trimiți o aplicație la Cartea Recordurilor, pentru titlul de cea mai stupidă expresie.
Of, ce dezamăgire! Eu, și multe milioane de români, am crezut ca Mirel și cu Gigi s-au unit spre 29!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.