Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
0
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Unii mai plecam in vacante :)) In plus, cu evenimentele astea fotbalul a cam trecut in planul 14. Da-o naibii se anuleaza alegerile pe motiv de ingerinta ruseasca, vine ANAF si demonstreaza ca de fapt PNL ii platise campania pe TikTok lui Georgescu si noi ramanem cu alegerile anulate, ca de ce sa nu mai stea degeaba ficusul pe banii nostri vreo 5 luni?
atat! palatul este o cladire de lux in care locuieste un NOBIL...ai nimerit-o ca nuca in perete! nobilul despre care vorbesti nu stie sa citeasca, e insurat cu verisora-sa, uraste femeile,propovaduieste ura de rasa(l-a capsat pe reporterul ala negru acu` cativa ani!), minte cu nerusinare, fura,injura, o face pe credinciosul fandosit ...printre multe altele!
sa ma ierte Dumnezeu, gresesti! e subinginer, nu e totuna :D lasand gluma la o parte, cine va pune ma sa tineti cu mizeria aia de echipa? nici Becali nu crede ca e Steaua, sunteti voi mai breji! mai mult, stie ca nu e Steaua, nu crede!
Nu mai plange sarmane. Stii bine ca SUBLINIEZ doar cand intelectul interlocutorului necesita putin ajutor in a pricepe ideile exprimate. Cam cum e nevoie de fiecare data in cazul tau, pentru ca natura n-a fost generoasa cu tine in zona mansardei. Aici nu reiesea de undeva ca interlocutorul nu pricepe ce zic.
Ce domnu' Barbu? Acest "imbarligator" precum "domnia" sa,n ar avea ce cauta intr o meserie ca asta în străinătate,la cât infloreste un eveniment asa de nesemnificativ!
Aveti grija can-canistilor jurnalisti ca si voi contribuiti din plin la aceasta situatie la cate inventii fara pic de adevar scrieti (se aude ca,se pare ca, sursele noastre spun).Presa trebuie sa fie libera ,dar fara sa-si bata joc de viata oricui.
Ce esti aia relatezi, adica orice .... ****t
Lasand iesirea lui stoica deoparte, draga gazetarule, gresesti amarnic. GSP a ajuns cocina lui ***. In goana dupa rating si audienta ati pierdut orice deontologie profesionala. Sunteti buni doar de cancanuri. Atat. Probabil ca "jurnalistul" a juisat cand a scris cu atata voluptate ***, si inca nu o data...Rusinos!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine-i *** asta?! De unde naiba va scot astia, eu habar n-am. Abia astept sa se mai desfiinteze din media asta sa vedem pe unde vor "juca" *** ca asta... Ce mare *** s-a-ntamplat? Ce stire de sport este asta? Doi baieti...doi barbati...s-au injurat si au vorbit cu "***a". Vai ce nenorocire! Vorba lu' Cheloo..."***" din ziua de astazi nu maidau cu pumnul sau injura, dau mesaj." Ba, "jurnalist" de ocazie, nu-n toate anturajele, colectivele, eechipele de barbati e ca la tine acolo, pensati, cu gleznele goale si cu falcute de porcusori... Unii mai "este" si barbati ba...caractere tari, independente...rai. Cam asa-s masculii, nu ca tine, baricadat in redactie, in man cu biletelul primit de la sefi, despre ce si cum trtebuie sa fie urmatorul tau articol. Ce sa zic...au folosit doi barbati cuvantul acela "rusinos", vai Doamne!! :))) Si daca se bateau si nu era o problema,ba! Nu-ti bate tu capul, ca nu se destrama o echipa ca s-au injurat doi barbati. Ca banuiesc ca asta ar vrea sa scoata in evidenta mizeria asta de articol, nu!? Cum ca acolo lucrurile stau aiurea . In afara patronului, care e pe aratura cu politica, copiii aia in schimb sunt pe treaba lor, isi fac meseria chiar excelent si mai ales, cum spuneam, ca barbatii...Plus ca-l au pe Pinti supervizor... Hai, treci la machiaj sa iesi bine-n poza...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.