OPINII » CSU CRAIOVA
Alte știri din fotbal
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
3
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Du-te la școală! Ieși din saivan.
Radoi este imaginea perfecta a unui club impostor si a suporterilor in papuci: un *** fara 12 clase si cu carnetul de A1 cumparat la Chisinau!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adevarul e ca microbistii aia olteni cu pricina nu merita un antrenor dedicat precum Mirel Radoi si mai repede un Eugen Neagoe, Emil Sandoi, Ionut Badea sau ceva senior din asta numai bun de locul 3 la final de sezon. :-(
Domnul Barbu in anul in care mm a lovit acel suporter avea 4-5 anisori...era cam greu sa scrie un articol despre acel incident....imi pare rau ca am intrat sa citesc aceasta pertinenta opinie a d-nului Alexandru
"Călin, te iubim"!:)))
Domnu "jurnalist", frumos cand ascunzi o mizerie scotand la iveala o alta! De ce nu ne spui si ceva despre fecesebea? De ce nu ne spui ca antrenorul e "antrenor", ca presedintele CA a batut suporteri si un mosneag, ... de ce? Pana una alta, chiar daca nu sunt deloc de acord cu radoi si apucaturile lui (apropo, nu e finul nasului fariseu? - adica apucaturile le are tot de la fcsb...) e sus de tot si voi sunteti frati cu bautori de la Csikszereda. De ce nu faci o legatura "subtila" si gazetareasca, asa cum stii tu cand e vorba de altii, si intre radoi si fecesebea? Doare adevarul, dar e adevar! Stiam eu ca ai ochii plansi de aseara!
Domnu "jurnalist" Dar cand Meme a batut un suporter ai scris ceva? Sau erai in vacanta? Intreb ca nu mai tin minte... poate ai scris poate nu. Dar daca nu ...de unde iei banii pt articole?
Cartu stie mai bine!
e-adevarat noi chibitii nu suntem antrenori de fotbal dar s-a vazut din avion si nu doar azi ca e departe de adevar Cretu. Mogos e ca o locomotiva cu aburi, Cretu da senzatia ca si-a pierdut GPS-ul iar Nsimba daca face o tumba zici ca e Ivan. Nimeni nu neaga meritele lui Radoi dar nimeni nu e perfect iar radoi are ideile lui exact cand trebuie. Cum a fost cea prin care l-a bagat pe Nsimba al doilea varf si l-a scos pe Bairam in meciul cu turcii. Si uite asa am pierdut toate mingile pe Nsimba , Bancu si cicaldau au luat cartonas si unde mai pui ca a ramas si fara dublaj Bancu pe partea lui de unde am luat si gol. Probabil cu altcineva in locul lui Cretu in meciul cu petrolul am fi dat gol mai repede si Radoi scapa de critici. oricum din tot meciul s-a retinut pumnul lui Radoi, nici vorba ca dominam Liga 1. In contrast, lovitura de karate aplicata pustiului de la Pitesti a fost asaaaa....apa de ploaie.....ceva neinsemnat.....din greseala.....nu a vrut.....ce mai conteaza ca a iesit omul comotionat , efectiv era dezorientat.
Mirel e așa cum e și nu poate fi altul ! E puternic , sensibil și mai ales orgolios ! E oltean și a fost singurul capitan adevărat al Stelei ! Că vine un băiat și analizează moralitatea spectatorului și carcasa !?; ( aiurea metafora asta domnule !?!) antrenorului e doar o modalitate de a se face important ! Mirel este un om , greșește și va greși dar nu se va schimba!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.