Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Vedem mereu aceiași jucători fără valoare sau care nu sunt în formă , dar sunt preferați de Lucescu .Nu au loc în această echipă cei mai în formă , pentru ca vin de la echipe care nu sunt iubite de Lucescu . Screciu ( acolo un centrul apărării e varză), Baiatam , Mitrita . Noi o ardem cu cei doi Marin ( apatici ), cu un MAN care doarme pe teren , cu Miculescu ( ce gluma proasta), cu Rațiu ( indisciplinat și lipsit de orice rezultate). Ne mirăm ca suntem preșul pe care se șterg toate echipele mediocre ?
Cel mai în vârstă antrenor din lume era și anul trecut. Te-ai fi așteptat după Euro, ca aceeași jucători să mai poată juca măcar la același nivel un an-doi, dar uite că nu e cazul. Sunt sigur că Lucescu regretă acum că nu și-a văzut de viața lui anul trecut când i s-a propus naționala.
Asta a fost Lucescu mereu,si i-a transmis si juniorului acest caracter de om mic, care nu stie sa piarda demn. Cel mai tare, dupa mine, s-a facut de ras cand a zis de canadieni ca nu sunt canadieni. Adica ar trebui sa fie toti anglo sau franco-albi, ca ei au furat primii tara de la locuitorii indigeni? Un cetatean de culoare ai carui strabunici au trait in Canada e mai putin canadian decatt un francez mutat la Montreal saptamana trecuta?
Lucescu e penibil si las.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.