OPINII » „CAZUL IANIS HAGI”
Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: Gordon deschide scorul în minutul 55
10
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
"E inca tanar ..." LMAO!
Ai visat ca esti fotbalist. Ai luat fecesebita si uite ce ai patit. Fotbalist, nu, expert, canci... continua sa iti iei tratamentul. Esti inca infectat.
1. astfel de episoade sint INEVITABILE??? 2. e inca tinar, cu MULTA CALITATE??? ba', esti cu capul???
Va dati seama ca Rusescu (ex Academica Clinceni) se pune pe acelasi calapod cu Beckham? :)))))) Cam de aici pornim.
Poate explica cineva tehnic cum se poate realiza un "duș cu gheață"?! O baie cu gheata inteleg dar duș?! Iti curg cuburi cu gheata in loc de apa?
"Ca fotbalist, ca sportiv, trebuie să fii pregătit pentru astfel de episoade. Sunt inevitabile." Inevitabil... un cuvant (prea) mare pentru un fost fotbalist de duzina si un mic pseudojurnalist. Sa fii tratat cu indiferenta de antrenor nu este ceva normal si in nici un caz inevitabil. Asta arata doar ca nu esti ce trebuie la echipa lui. Care echipa, la tine s-a intamplat sa fie mult mai valoroasa decat Rangers.
Spaniolii au luat plasa cu tine si ti-au dat papucii,cum e si normal,au facut bani impresarii pe care-i sti,desigur pe pielea ta,dar si tu ai beneficiat.E de neinteles de ce mai deschizi subiectul,ca doar nu e nimic in favoarea ta,plus e curios de ce ai pus si tu poza poza lui ala tinut in brate si ocrotit de toata lumea,marele Yanus,dar banuiesc ca ai un sejur frumos pe litoral,all inclusiv desigur si fff.ieftin,apoi nici nu pare asa de cuceritor acest dandy al zilelor noastre.Insistenta cu care apare zilnic poza lui de nenumarate ori,este ca o reclama proasta foarte enervanta si prin asta se crede ca va atrage atentia.Nici unul din componentii lotului nationai actual,vad ca nu prezinta interes pentru nimeni,cu atat mai mult unul care joaca in curtea sc olii si se crede mare vedeta.
Am crezut în prima faza, ca este vorba de "David Beckham la Real Madrid." Citind mai departe, am fost derutat...Beckham, Braga, Sevilla...citind comentariile mi-am dat seama despre cine este vorba :) Bine Raul, mult succes în noua cariera. Dupa poza nu te-am recunoscut, iar având în vedere titurile GSP, sunt în stare sa-l dea pe Beckham cu trecut pe la Farul. Cel de pe tarm nu echipa.
Yannis este mult mai slab jucator decat ai fost tu ...
Raul, tu o patesti si azi! altfel n-ai fi ajuns sa scrii mini-editoriale pe site-ul gsp!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.