Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Ținând cont că rapidiștii scandau înjurături pot să înțeleg de ce este asta mai puțin grav? *** este mai bine decât dacă se striga injurii rasiste?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Las' c-asa li-i locul!!! In ferentari-giulești, unde erou "local" e un smardoi ce face și instigă NUMAI la violență, (aseară a luat "craci " la golul superb al lui Tavi) și ***dacă ești stelist ori dinamovist,ori orice altceva decât "aia"( cum a zis Coltescu),ăștia, smardoii și scuipatorii sunt zmei!!!! Pe dinafară "mielusei"!!!! Victorie absolut meritată, scorul dat de mine încă de ieri, când vezi Doamne ,se retrăgeau ei de pe teren că.....rasism!!!! Haida-de....de ce nu s-au retras???? Sau,de ce au mai venit??? Forța Steaua!!!! Și ca să-i răspund lu' redactor,spectatorii vin și revin mereu pentru că e STEAUA!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"oare ce ar putea face un antrenor bun cu fotbaliștii aceștia atât de talentați?": RAVAGII!
La Pușcărie! Ceea ce ii face, colectiv, pe respectivii susținători ai Rapidului o galerie de ***, nu este faptul ca înjură, ca *** (***), ***. ***! Asta este destul pentru a merita câțiva ani la bulău. ***. Oricum, la pușcărie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Galerie stelistă mă? S jucat steaua cumva,nesimtitule?
Nicio performanță notabilă în ultimii 7 ani? Steaua trebuia sa ia campionatul de cel puțin trei ori în ultimii șapte ani. Oamenii vad și nu uita nedreptatile, oricât ar încerca unii sa le minimalizeze.
Să ai parte de vecini din ăia, știi tu... Am zis! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce dezamagire. Am urmarit meciul pe internet din California ora 11:00 AM; mi-am stricat toata ziua sperind ca o sa vad un Rapid dezlantuit. Dupa meci ziua a mers si mai prost, nu mi-am revenit. Chiar daca erau blat nu puteau sa joace asa de prost. Si la 3-0 miscau mingea printre Sapunaru, Moldovan si Dragos Grigore, ca poate il ametesc pe Compagno sau pe Cordea. Morais un ***. Singurul care a incercat a fost Kait, care probabil nu a inteles indicatiile nepretuite ale lui Mutu. Este rasism daca ii chem nesimtiti, golani care si-au batut joc de suporteri si de cei ce ii platesc. Sucu si Angelescu ar trebuii sa se orienteze sa faca schimbari sa nu peirdem cu echipa ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Galeriei fcsb-iste , fiți mai responsabili!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.