|
|
Echipa |
M |
V |
E |
Î |
Golaveraj |
Formă |
Pct |
1
|
|
CA Alvarado
|
7 |
3 |
3 |
1 |
10 - 6 |
17.03.2019
Sol de Mayo 1:3 CA Alvarado
10.03.2019
CA Alvarado 2:1 Union de Sunchales
04.03.2019
CA Alvarado 1:1 Villa Mitre
24.02.2019
Gimnasia y Esgrima de Concepcion 1:1 CA Alvarado
18.02.2019
CA Alvarado 0:0 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
|
12
|
2
|
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
|
7 |
3 |
3 |
1 |
9 - 7 |
17.03.2019
Union de Sunchales 2:2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
10.03.2019
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 0:0 Sansinena BB
03.03.2019
CASD Camioneros 1:3 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
23.02.2019
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 2:1 Sol de Mayo
18.02.2019
CA Alvarado 0:0 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
|
12
|
3
|
|
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
|
7 |
2 |
5 |
0 |
10 - 7 |
17.03.2019
Sansinena BB 0:0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
10.03.2019
Gimnasia y Esgrima de Concepcion 3:2 CASD Camioneros
03.03.2019
Sol de Mayo 3:3 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
24.02.2019
Gimnasia y Esgrima de Concepcion 1:1 CA Alvarado
19.02.2019
Villa Mitre 0:0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
|
11
|
4
|
|
Sansinena BB
|
7 |
2 |
5 |
0 |
7 - 4 |
17.03.2019
Sansinena BB 0:0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
10.03.2019
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 0:0 Sansinena BB
03.03.2019
Union de Sunchales 1:3 Sansinena BB
24.02.2019
Sansinena BB 3:3 CASD Camioneros
17.02.2019
Sol de Mayo 0:0 Sansinena BB
|
11
|
5
|
|
Villa Mitre
|
7 |
2 |
4 |
1 |
8 - 5 |
17.03.2019
CASD Camioneros 0:2 Villa Mitre
11.03.2019
Villa Mitre 1:1 Sol de Mayo
04.03.2019
CA Alvarado 1:1 Villa Mitre
25.02.2019
Villa Mitre 3:1 Union de Sunchales
19.02.2019
Villa Mitre 0:0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
|
10
|
6
|
|
Union de Sunchales
|
7 |
2 |
2 |
3 |
9 - 12 |
17.03.2019
Union de Sunchales 2:2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
10.03.2019
CA Alvarado 2:1 Union de Sunchales
03.03.2019
Union de Sunchales 1:3 Sansinena BB
25.02.2019
Villa Mitre 3:1 Union de Sunchales
17.02.2019
Union de Sunchales 2:1 CASD Camioneros
|
8
|
7
|
|
CASD Camioneros
|
7 |
1 |
1 |
5 |
10 - 17 |
17.03.2019
CASD Camioneros 0:2 Villa Mitre
10.03.2019
Gimnasia y Esgrima de Concepcion 3:2 CASD Camioneros
03.03.2019
CASD Camioneros 1:3 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
24.02.2019
Sansinena BB 3:3 CASD Camioneros
17.02.2019
Union de Sunchales 2:1 CASD Camioneros
|
4
|
8
|
|
Sol de Mayo
|
7 |
0 |
3 |
4 |
7 - 12 |
17.03.2019
Sol de Mayo 1:3 CA Alvarado
11.03.2019
Villa Mitre 1:1 Sol de Mayo
03.03.2019
Sol de Mayo 3:3 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
23.02.2019
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 2:1 Sol de Mayo
17.02.2019
Sol de Mayo 0:0 Sansinena BB
|
3
|
Qualification to next stage
|