România •
Liga I
•
Etapa 30
Anglia •
Premier League
•
Etapa 31
Anglia •
Championship
•
Etapa 41
Spania •
LaLiga
•
Etapa 30
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 34
Italia •
Serie B
•
Etapa 33
Germania •
1. Bundesliga
•
Etapa 28
Germania •
2. Bundesliga
•
Etapa 28
Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 32
Anglia •
Premier League 2 Division 1
•
Etapa 23
Anglia •
Premier League 2 Division 2
•
Etapa 23
Anglia •
League Two
•
Etapa 41
Arabia Saudită •
Saudi Professional League
•
Etapa 25
Argentina •
Copa de la Liga Profesional
•
Etapa 9
Argentina •
Primera C Apertura
•
Etapa 6
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 18
Austria •
2. Liga
•
Etapa 22
Austria •
Regionalliga Middle
•
Etapa 21
Belgia •
First Division A
•
Etapa 33
Belgia •
First Division B
•
Etapa 26
Bulgaria •
Elite U17 East
•
Etapa 20
Vin, 09.04
17:00
17:00
Beroe U17
0
Cherno more U17
1
Vin, 09.04
10:30
10:30
Dunav (Ruse) U17
1
Spartak (Plovdiv) U17
2
Vin, 09.04
10:00
10:00
Arda U17
4
Dobrudzha U17
1
Vin, 09.04
12:00
12:00
Botev (Plovdiv) U17
0
Ludogorets U17
2
Vin, 09.04
12:00
12:00
Spartak (Varna) U17
2
Lokomotiv (Plovdiv) U17
1
Vin, 09.04
14:00
14:00
Sokol (Markovo) U17
3
Chernomorets (Burgas) U19
3
Bulgaria •
Elite U17 West
•
Etapa 20
Bulgaria •
Second Professional League
•
Etapa 26
Bulgaria •
First Professional League
•
Etapa 23
Cehia •
1. Liga
•
Etapa 26
Cehia •
FNL
•
Etapa 17
Cipru •
1. Division Relegation Playoff
•
Etapa 32
Croaţia •
2. Division
•
Etapa 25
Danemarca •
1. Division Promotion Group
•
Etapa 24
Danemarca •
2. Division Grp. 1
•
Etapa 18
Danemarca •
1. Division Relegation Group
•
Etapa 24
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 1
•
Etapa 19
Danemarca •
Superligaen Relegation Group
•
Etapa 24
Elveţia •
Challenge League
•
Etapa 28
Franţa •
National
•
Etapa 29
Germania •
3. Liga
•
Etapa 31
Germania •
Oberliga Bremen
•
Etapa 29
Internaţional •
Friendlies
Internaţional •
Copa Libertadores Qualification
•
final
Internaţional •
CAF Champions League Group Phase
•
Etapa 6
Internaţional •
CONCACAF Champions League
•
1/8
Internaţional •
Copa Sudamericana Qualification
•
final
Internaţional •
Women's EURO Qualification Final Stage
•
final
Irlanda •
First Division
•
Etapa 3
Irlanda •
Premier Division
•
Etapa 4
Israel •
Leumit League Promotion Group
•
Etapa 31
Israel •
Leumit League Relegation Group
•
Etapa 31
Olanda •
Eerste Divisie
•
Etapa 33
Olanda •
Eredivisie
•
Etapa 29
Polonia •
Ekstraklasa
•
Etapa 24
Polonia •
1. Division
•
Etapa 24
Portugalia •
Primeira Liga
•
Etapa 26
Rusia •
PFL Group 4
•
Etapa 18
Rusia •
PFL Group 1
•
Etapa 7
Turcia •
1. Lig
•
Etapa 29
Ungaria •
NB I
•
Etapa 28