Internaţional •
Campionatul European - faza grupelor
•
Etapa 1
Spania •
LaLiga2 Playoff
•
final
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Anglia •
National League Playoff
•
Semi Finals
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 30
Bulgaria •
Women's League
•
Etapa 24
Bulgaria •
Elite U17 1st group
•
Etapa 27
Bulgaria •
Elite U17 2nd group
•
Etapa 29
Bulgaria •
Elite U17 3rd group
•
Etapa 29
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 2
•
Etapa 13
Danemarca •
Danmarksserien Relegation Grp. 2
•
Etapa 4
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 1
•
Etapa 13
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 11
Germania •
Oberliga Westfalen
•
Etapa 41
Dum, 13.06
16:00
16:00
SG Finnentrop/Bamenohl
-
Westfalia Rhynern
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
FC Guetersloh
-
FC Kaan-Marienborn 07
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
TuS Haltern
-
SC Westfalia Herne
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Preussen Muenster II
-
SpVgg Vreden
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Eintracht Rheine
-
TSG Sprockhoevel
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Sportfreunde Siegen
-
Victoria Clarholz
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
SV Schermbeck 2020
-
TuS Erndtebrueck
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Wattenscheid
-
TuS Ennepetal
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
ASC Dortmund
-
Holzwickeder
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
SC Paderborn 07 II
-
RSV Meinerzhagen
-
Germania •
Oberliga NOFV-Sud
•
Etapa 34
Dum, 13.06
15:00
15:00
FC International Leipzig
-
FSV Wacker Nordhausen
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
FC Grimma
-
VfB Krieschow
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
Union Sandersdorf
-
FC Eilenburg
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
Plauen
-
FSV Martinroda
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
RW Erfurt
-
1. FC Merseburg
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
FC Oberlausitz Neugersdorf
-
VfL Halle 96
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
BW Zorbau
-
Carl Zeiss Jena II
-
Dum, 13.06
15:00
15:00
FC An der Fahner Hoehe
-
Ludwigsfelder FC
-
Germania •
Oberliga Mittelrhein
•
Etapa 34
Dum, 13.06
16:00
16:00
Viktoria Arnoldsweiler
-
SV Breinig
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
FC Hennef 05
-
Glesch-Paffendorf
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
VfL Alfter
-
Fortuna Koeln II
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
FC Huerth
-
Spvg Wesseling Urfeld
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Borussia Freialdenhoven
-
SV Eilendorf
-
Dum, 13.06
16:30
16:30
Pesch
-
DJK BW Friesdorf
-
Dum, 13.06
16:30
16:30
SpVg Frechen 20
-
Siegburger SV 04
-
Dum, 13.06
16:30
16:30
VfL Vichttal
-
Dueren
-
Germania •
Regionalliga Northeast
•
Etapa 38
Dum, 13.06
14:30
14:30
FSV Luckenwalde
-
VfB Auerbach
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Berliner AK 07
-
Babelsberg
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Carl Zeiss Jena
-
Germania Halberstadt
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Energie Cottbus
-
TeBe Berlin
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Chemnitzer FC
-
ZFC Meuselwitz
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
BFC Dynamo
-
Lokomotive Leipzig
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Optik Rathenow
-
SV Lichtenberg 47
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
BSG Chemie Leipzig
-
VSG Altglienicke
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Hertha Berlin II
-
FSV Union Fuerstenwalde
-
Dum, 13.06
14:30
14:30
Bischofswerdaer FV
-
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Germania •
Oberliga Niederrhein
•
Etapa 45
Dum, 13.06
16:00
16:00
Niederwenigern
-
TSV Meerbusch
-
Dum, 13.06
16:30
16:30
VfB Hilden
-
FC Bocholt
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Cronenberger SC
-
1. FC Moenchengladbach
-
Dum, 13.06
16:30
16:30
FSV Duisburg
-
TuRU Duesseldorf
-
Dum, 13.06
16:30
16:30
SC Duesseldorf West
-
Velbert
-
Dum, 13.06
16:15
16:15
SpVgg Sterkrade-Nord
-
TVD Velbert
-
Dum, 13.06
16:15
16:15
Union Nettetal
-
FC Kray
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
Sportfreunde Baumberg
-
DJK Teutonia St. Toenis
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
SC Velbert
-
Ratinger SV
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
SpVg Schonnebeck
-
SW Essen
-
Dum, 13.06
16:00
16:00
TV Jahn Hiesfeld
-
FC Monheim
-
Grecia •
Football League Group South
•
Etapa 16
Grecia •
Football League Group North
•
Etapa 16
Internaţional •
Friendlies
Internaţional •
Copa America - zona Sud
•
Etapa 1
Internaţional •
World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. H
•
Etapa 10
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 32
Dum, 13.06
17:00
17:00
Cittanovese
1
San Luca
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Licata
1
Messina
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Citta di Messina
2
Castrovillari
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Marina di Ragusa
1
Troina
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Sant'Agata
2
Rende
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Acireale
1
Dattilo Noir
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Calcio Biancavilla 1990
1
Santa Maria Cilento
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Rotonda
1
Paterno
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Gelbison Cilento
4
Roccella
0
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 34
Dum, 13.06
17:00
17:00
Real Calepina
2
Casatese Rogoredo
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Villa D'Alme
2
Brusaporto
4
Dum, 13.06
17:00
17:00
AS Vis Nova Giussano
2
Pontisola
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Seregno
4
Franciacorta FC
4
Dum, 13.06
17:00
17:00
Tritium
2
Cavenago Fanfulla
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Caravaggio
3
Scanzorosciate
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Crema
2
Sona
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Calvina
2
NibionnoOggiono
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Breno
1
Virtus Bergamo Alzanoseriate
1
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 32
Dum, 13.06
17:00
17:00
Olympia Agnonese
2
Aprilia
4
Dum, 13.06
17:00
17:00
Atletico Terme Fiuggi
2
Montegiorgio
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Tolentino
0
Vastese
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Cynthia
3
Vastogirardi
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
ASD Pineto
1
Castelfidardo
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
ASD Porto Sant Elpidio
3
Castelnuovo Vomano
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Rieti
1
Campobasso
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Real Giulianova
3
Matese
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Recanatese
4
San Nicolo
4
Italia •
Serie D Grp. G
•
Etapa 34
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 36
Dum, 13.06
17:00
17:00
Folgore Caratese
1
Lavagnese
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
AS Casale
1
Sanremese
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Vado
0
AC Legnano
5
Dum, 13.06
17:00
17:00
Fossano
1
Arconatese
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Caronnese
0
Castellanzese
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
P.D.H.A.E.
2
Borgosesia
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Sestri Levante
2
ACSD Saluzzo
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
ASD Imperia
1
ASDC Gozzano
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Citta di Varese
0
Bra
1
Italia •
Serie D Grp. H
•
Etapa 34
Dum, 13.06
17:00
17:00
Francavilla
0
Fidelis Andria
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Audace Cerignola
4
ACD Nardo
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Brindisi
2
Portici
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Bitonto
5
Citta di Fasano
4
Dum, 13.06
17:00
17:00
Puteolana
0
Casarano
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
AZ Picerno ASD
4
Gravina
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Lavello
2
Taranto
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Sorrento
3
Aversa Normanna
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Sporting Fulgor Molfetta
2
Team Altamura
2
Italia •
Serie D Grp. D
•
Etapa 32
Dum, 13.06
17:00
17:00
Sasso Marconi
2
Corticella
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Rimini
3
Correggese
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Lentigione
0
Fiorenzuola
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
GS Bagnolese
2
SSDRL Marignanese Calcio
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Real Forte Querceta
3
Sammaurese
4
Dum, 13.06
17:00
17:00
Pro Livorno 1919 Sorgenti
4
Seravezza
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Mezzolara
0
Aglianese
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Ghivizzano Borgoamozzano
0
Progresso
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Prato
1
Forli
3
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 33
Dum, 13.06
17:00
17:00
Ostia Mare
2
Pianese
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Grassina
0
Trestina
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Robur Siena
5
Sinalunghese
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Montespaccato
0
US Gavorrano
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Tiferno Lerchi
4
ASD Trastevere
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Flaminia
2
Foligno
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Sangiovannese
0
Aquila Montevarchi
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Cannara
2
San Donato
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Scandicci
0
Lornano Badesse
2
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 38
Dum, 13.06
17:00
17:00
Caldiero Terme
5
Montebelluna
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Campodarsego
1
Union Feltre
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Ambrosiana
3
ArzignanoChiampo
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Cartigliano
2
Clodiense
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Adriese
1
Mestre
5
Dum, 13.06
17:00
17:00
Delta Calcio Rovigo
5
Este
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Virtus Bolzano
1
Union San Giorgio-Sedico
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
ASD Manzanese
1
Luparense
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Chions
2
Trento
4
Italia •
Serie C Promotion Playoff
•
final
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 11
Dum, 13.06
07:00
07:00
Gainare Tottori
1
Nagano Parceiro
8
Dum, 13.06
08:00
08:00
Kamatamare Sanuki
1
Fukushima United
2
Dum, 13.06
07:00
07:00
Fujieda MYFC
1
Imabari FC
1
Dum, 13.06
07:00
07:00
Vanraure Hachinohe
3
YSCC
0
Dum, 13.06
07:00
07:00
Azul Claro Numazu
0
Kagoshima United
2
Dum, 13.06
08:00
08:00
Kataller Toyama
1
Roasso Kumamoto
1
Japonia •
League Cup Final Stage
•
1/8
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 18
Dum, 13.06
08:00
08:00
Kyoto Sanga FC
2
Thespakusatsu Gunma
2
Dum, 13.06
13:00
13:00
Omiya Ardija
1
Tochigi SC
1
Dum, 13.06
08:00
08:00
Albirex Niigata
0
Fagiano Okayama FC
1
Dum, 13.06
13:00
13:00
FC Ryukyu
3
Giravanz Kitakyushu
0
Dum, 13.06
12:00
12:00
Ehime FC
1
Zweigen Kanazawa
3
Dum, 13.06
09:00
09:00
Jubilo Iwata
1
Ventforet Kofu
0
Dum, 13.06
08:00
08:00
Mito Hollyhock
2
SC Sagamihara
0
Dum, 13.06
09:00
09:00
Machida Zelvia
0
Blaublitz Akita
2
Dum, 13.06
08:00
08:00
V-Varen Nagasaki
1
Matsumoto Yamaga
0
Dum, 13.06
08:00
08:00
JEF United Chiba
0
Tokyo Verdy
1
Dum, 13.06
08:00
08:00
Montedio Yamagata
2
Renofa Yamaguchi
0
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 7
Polonia •
1. Division
•
Etapa 34
Dum, 13.06
13:40
13:40
GKS Tychy 71
1
LKS Lodz
1
Dum, 13.06
13:40
13:40
Chrobry Glogow
0
Arka Gdynia
3
Dum, 13.06
13:40
13:40
Widzew Lodz
2
Odra Opole
1
Dum, 13.06
13:40
13:40
Gornik Leczna
3
Sandecja Nowy Sacz
0
Dum, 13.06
13:40
13:40
GKS Jastrzebie
2
Resovia
1
Dum, 13.06
13:40
13:40
Puszcza Niepolomice
2
GKS Belchatow
0
Dum, 13.06
13:40
13:40
Radomiak Radom
2
Korona Kielce
0
Dum, 13.06
13:40
13:40
Miedz Legnica
1
Zaglebie Sosnowiec
1
Dum, 13.06
13:40
13:40
Termalica Nieciecza
0
Stomil Olsztyn
0
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Dum, 13.06
05:30
05:30
San Diego Loyal
2
LA Galaxy II
1
Dum, 13.06
05:30
05:30
Phoenix Rising FC
3
Tacoma Defiance
0
Dum, 13.06
05:00
05:00
Orange County SC
1
Oakland Roots
0
Dum, 13.06
04:30
04:30
El Paso Locomotive
1
Colorado Springs Switchbacks FC
1
Dum, 13.06
04:30
04:30
New Mexico United
0
Austin Bold
0
Dum, 13.06
03:30
03:30
OKC Energy FC
1
Birmingham Legion
2
Lun, 14.06
02:00
02:00
Charlotte Independence
3
Hartford Athletic
2
Dum, 13.06
03:00
03:00
Rio Grande Valley FC
1
Real Monarchs SLC
0
SUA •
USL League One
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Soedra Svealand
•
Etapa 14
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 14
Suedia •
2. Division Vaestra Goetaland
•
Etapa 14
Suedia •
2. Division Soedra Goetaland
•
Etapa 14
Suedia •
Superettan
•
Etapa 10
Suedia •
Ettan Soedra
•
Etapa 11
Suedia •
Ettan Norra
•
Etapa 11
Suedia •
2. Division Norrland
•
Etapa 5
Suedia •
2. Division Norra Goetaland
•
Etapa 14