Internaţional •
UEFA Nations League A Grp. 1
•
Etapa 4
România •
Liga 2
•
Etapa 5
Anglia •
FA Cup Qualification
•
Etapa 3
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Austria •
Regionalliga West - Tyrol
•
Etapa 12
Bulgaria •
Elite U17 East
•
Etapa 11
Mie, 14.10
13:00
13:00
Cherno more U17
2
Arda U17
0
Mie, 14.10
22:29
22:29
Spartak (Varna) U17
1
Spartak (Plovdiv) U17
1
Mie, 14.10
22:29
22:29
Spartak (Varna) U17
2
Arda U17
1
Mie, 14.10
22:29
22:29
Chernomorets (Burgas) U19
0
Spartak (Varna) U17
0
Mie, 14.10
22:29
22:29
Sokol (Markovo) U17
4
Spartak (Varna) U17
1
Mie, 14.10
18:30
18:30
Spartak (Plovdiv) U17
0
Botev (Plovdiv) U17
1
Mie, 14.10
22:29
22:29
Lokomotiv (Plovdiv) U17
2
Spartak (Varna) U17
1
Mie, 14.10
22:29
22:29
Ludogorets U17
3
Spartak (Varna) U17
0
Mie, 14.10
22:29
22:29
Spartak (Varna) U17
2
Dobrudzha U17
0
Bulgaria •
Elite U17 West
•
Etapa 11
China •
China League Grp. A
•
Etapa 10
Cipru •
2. Division
•
Etapa 6
Mie, 14.10
15:30
15:30
Othellos Athienou
1
Aris Limassol
2
Mie, 14.10
15:30
15:30
Achyronas Liopetriou
2
Ypsonas
0
Mie, 14.10
15:30
15:30
Omonia Aradippou
0
Akritas Chlorakas
1
Mie, 14.10
15:30
15:30
Omonoia Psevda
1
PO Xylotympou 2006
1
Mie, 14.10
15:30
15:30
AEZ Zakakiou
1
PAEEK
0
Mie, 14.10
15:30
15:30
Kouris Erimis
3
Ayia Napa
3
Mie, 14.10
15:30
15:30
Digenis Morphou
2
ASIL Lysi
0
Mie, 14.10
15:30
15:30
E.N.TH.O.I. Lakatamias
0
Anagennisi Deryneia
3
Mie, 14.10
17:00
17:00
Alki Oroklinis
1
Onisilos Sotira
1
Croaţia •
2. Division
•
Etapa 6
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 1
•
Etapa 8
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 4
Franţa •
National 2 Grp. A
•
Etapa 2
Germania •
Regionalliga West
•
Etapa 1
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 6
Germania •
Oberliga Westfalen
•
Etapa 4
Germania •
Frauen-Bundesliga
•
Etapa 5
Internaţional •
UEFA Nations League C Grp. 1
•
Etapa 4
Internaţional •
UEFA Nations League B Grp. 1
•
Etapa 4
Internaţional •
World Cup Qualification CONMEBOL 1st round
•
Etapa 2
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 1
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 1
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 2
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 2
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 2
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 26
Mie, 14.10
13:30
13:30
Jubilo Iwata
1
V-Varen Nagasaki
0
Mie, 14.10
13:00
13:00
Omiya Ardija
0
JEF United Chiba
0
Mie, 14.10
13:00
13:00
Tochigi SC
0
Montedio Yamagata
1
Mie, 14.10
13:00
13:00
Ventforet Kofu
3
Giravanz Kitakyushu
2
Mie, 14.10
13:00
13:00
Matsumoto Yamaga
2
Mito Hollyhock
2
Mie, 14.10
13:00
13:00
Machida Zelvia
3
Kyoto Sanga FC
0
Mie, 14.10
13:00
13:00
FC Ryukyu
0
Thespakusatsu Gunma
1
Mie, 14.10
13:00
13:00
Ehime FC
1
Tokyo Verdy
4
Mie, 14.10
13:00
13:00
Albirex Niigata
1
Avispa Fukuoka
2
Mie, 14.10
13:00
13:00
Zweigen Kanazawa
4
Renofa Yamaguchi
2
Mie, 14.10
13:00
13:00
Fagiano Okayama FC
1
Tokushima Vortis
1
Japonia •
J. League
•
Etapa 22
Mie, 14.10
13:00
13:00
FC Tokyo
3
Shimizu S-Pulse
1
Mie, 14.10
13:00
13:00
Vegalta Sendai
0
Yokohama FC
0
Mie, 14.10
13:00
13:00
Gamba Osaka
1
Yokohama F.Marinos
1
Mie, 14.10
13:30
13:30
Nagoya Grampus Eight
3
Consadole Sapporo
0
Mie, 14.10
13:30
13:30
Cerezo Osaka
1
Shonan Bellmare
0
Mie, 14.10
13:00
13:00
Vissel Kobe
1
Oita Trinita
1
Mie, 14.10
13:00
13:00
Sanfrecce Hiroshima
0
Kawasaki Frontale
2
Mie, 14.10
13:00
13:00
Kashiwa Reysol
1
Urawa Red Diamonds
1
Mie, 14.10
12:45
12:45
Sagan Tosu
0
Kashima Antlers
2
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 12
Norvegia •
1. Division
•
Etapa 17
Rusia •
PFL Group 4
•
Etapa 11
Rusia •
PFL Group 2
•
Etapa 11
SUA •
USL League One
•
Etapa 1
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
Joi, 15.10
02:30
02:30
FC Cincinnati
2
Columbus Crew
1
Joi, 15.10
02:30
02:30
Toronto FC
1
New York Red Bulls
1
Joi, 15.10
02:30
02:30
Montreal Impact
2
New England Revolution
3
Joi, 15.10
02:30
02:30
Orlando City
1
New York City FC
1
Joi, 15.10
03:00
03:00
Houston Dynamo
1
Nashville SC
3
Joi, 15.10
03:00
03:00
Inter Miami CF
1
Atlanta United
1
Joi, 15.10
03:00
03:00
DC United
2
Philadelphia Union
2
Turcia •
2. Lig - Red Group
•
Etapa 5
Mie, 14.10
17:00
17:00
Kahramanmarasspor
2
Usakspor
1
Mie, 14.10
15:00
15:00
Ankara Demirspor
2
Gumushanespor
2
Mie, 14.10
19:00
19:00
Afjet Afyonspor
0
Kocaelispor
1
Mie, 14.10
15:30
15:30
Eyupspor
2
Kirsehir Belediyespor
1
Mie, 14.10
15:30
15:30
Turgutluspor
1
Bayburt Genclikspor
0
Mie, 14.10
15:30
15:30
Inegolspor
2
Yeni Corumspor
3
Mie, 14.10
15:30
15:30
Ergene Velimese Spor
0
Sariyer
1
Mie, 14.10
15:30
15:30
Sancaktepe Belediyespor
1
Zonguldak Komurspor
0
Mie, 14.10
15:30
15:30
Kirklarelispor
2
Karacabey Belediye Spor
0
Mie, 14.10
15:00
15:00
Karabukspor
0
Serik Belediyespor
2
Mie, 14.10
14:30
14:30
Pazarspor
4
Sivas Belediye Spor
2
Mie, 14.10
15:00
15:00
Etimesgut Belediyespor
1
Elazigspor
2
Mie, 14.10
15:00
15:00
Nigde Anadolu FK
0
Manisa Buyuksehir Belediyespor
4
Mie, 14.10
15:00
15:00
Tarsus
3
Bodrumspor
2
Mie, 14.10
15:00
15:00
1922 Konyaspor
0
Bugsasspor
1
Mie, 14.10
15:00
15:00
Kastamonuspor
1
Pendikspor
4
Mie, 14.10
14:30
14:30
24 Erzincanspor
4
Sanliurfaspor
1
Mie, 14.10
14:30
14:30
Van Buyuksehir Belediyespor
1
Sakaryaspor
0
Mie, 14.10
17:00
17:00
Amed Sportif
1
Hacettepe Spor Kulubu
0