Internaţional •
Campionatul European - faza grupelor
•
Etapa 2
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Argentina •
Primera B Metropolitana Group Phase
•
Etapa 8
Sat, 19.06
21:00
21:00
Ferro Carril Oeste General Pico
4
Circulo Deportivo
1
Sat, 19.06
21:30
21:30
Sarmiento de Resistencia
1
Douglas Haig
0
Sat, 19.06
22:00
22:00
Sportivo Belgrano
1
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1
Sat, 19.06
21:45
21:45
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
0
CA Chaco For Ever
1
Sat, 19.06
21:30
21:30
Juventud Unida Gualeguaychu
1
Boca Unidos
1
Sat, 19.06
21:00
21:00
Villa Mitre
1
Club Cipolletti
0
Sat, 19.06
21:00
21:00
Defensores de Pronunciamiento
1
Racing de Cordoba
0
Sat, 19.06
21:00
21:00
Huracan Las Heras
0
Deportivo Madryn
1
Sat, 19.06
21:00
21:00
CASD Camioneros
1
Olimpo
1
Sat, 19.06
21:00
21:00
Desamparados
1
Independiente Chivilcoy
0
Sat, 19.06
21:00
21:00
Juventud Unida Universitario
0
Club Sportivo Penarol
0
Sat, 19.06
21:00
21:00
Sol de Mayo
0
Ciudad de Bolivar
0
Bulgaria •
Women's League
•
Etapa 25
Bulgaria •
Elite U19
•
Etapa 33
Sat, 19.06
18:00
18:00
Ludogorets U19
9
Hebur 2011 (Pazardzhik) U19
1
Sat, 19.06
18:00
18:00
Botev (Plovdiv) U19
2
Tsarsko selo U19
5
Sat, 19.06
18:00
18:00
OFK Pirin (Blagoevgrad) U19
3
Slavia (Sofia) U19
3
Sat, 19.06
18:00
18:00
Beroe U19
0
Lokomotiv (Plovdiv) U19
2
Sat, 19.06
18:00
18:00
Montana U19
1
Septemvri (Sofia) U19
2
Sat, 19.06
18:00
18:00
Vitosha (Bistritsa) U19
1
Levski U19
7
Sat, 19.06
18:00
18:00
Neftohimik (Burgas) U19
3
Sokol (Markovo) U19
3
Sat, 19.06
18:00
18:00
Cherno more U19
1
CSKA-Sofia U19
0
Danemarca •
Ligaen U19
•
Etapa 17
Danemarca •
Danmarksserien Promotion Grp. 2
•
Etapa 6
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 2
•
Etapa 14
Danemarca •
Ligaen U17
•
Etapa 26
Danemarca •
Danmarksserien Promotion Grp. 1
•
Etapa 6
Danemarca •
Danmarksserien Relegation Grp. 1
•
Etapa 5
Danemarca •
Danmarksserien Relegation Grp. 2
•
Etapa 5
Sat, 19.06
16:30
16:30
Kjellerup
3
Horsens fS
2
Sat, 19.06
15:00
15:00
Ringkoebing
4
Tjoerring IF
1
Sat, 19.06
15:30
15:30
Tarup-Paarup
4
IF Skjold Saeby
2
Sat, 19.06
16:00
16:00
Varde
3
Herning Fremad
1
Sat, 19.06
14:00
14:00
B 1913
5
FC Djursland
3
Sat, 19.06
14:30
14:30
Noerresundby
1
Kolding B
0
Sat, 19.06
14:30
14:30
Aarhus Fremad II
1
Viby IF
2
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 1
•
Etapa 14
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 12
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Baden
4
Muttenz
1
Sat, 19.06
17:30
17:30
BSC Young Boys II
6
Terre Sainte
1
Sat, 19.06
18:00
18:00
Bulle
1
Meyrin FC
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Solothurn
1
FC Luzern II
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Wettswil-Bonstetten
2
FC Balzers
0
Sat, 19.06
18:00
18:00
FC Dietikon
1
Hongg
3
Sat, 19.06
18:00
18:00
Grasshopper Club Zuerich II
6
FC Langenthal
1
Sat, 19.06
18:30
18:30
Paradiso
0
Linth
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Red Star ZH
2
FC Thalwil
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Gossau
1
USV Eschen/Mauren
5
Sat, 19.06
19:00
19:00
SC Goldau
7
FC Schoetz
3
Sat, 19.06
18:00
18:00
FC Echallens Region
1
FC Azzurri 90 LS
0
Sat, 19.06
18:30
18:30
FC Vevey Sports 1899
2
Team Vaud U21
1
Sat, 19.06
16:30
16:30
FC St. Gallen II
4
FC Kosova
1
Sat, 19.06
18:30
18:30
Lancy FC
1
FC La Chaux-de-Fonds
2
Sat, 19.06
19:00
19:00
FC Bassecourt
3
SC Buochs
0
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Oberwallis Naters
1
Chenois
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
FC Tuggen
1
FC Winterthur II
2
Sat, 19.06
16:00
16:00
FC Wohlen
3
SR Delemont
4
Sat, 19.06
21:00
21:00
Biel/Bienne
4
Zug 94
1
Germania •
Regionalliga Promotion Playoff
•
final
Grecia •
Football League Group South
•
Etapa 17
Internaţional •
Club Friendlies
Sat, 19.06
16:00
16:00
FC Ufa
-
Baltika
-
Sat, 19.06
16:00
16:00
Admira Moedling
4
SV Horn
0
Sat, 19.06
16:00
16:00
Mjaellby
1
Halmstads BK
2
Sat, 19.06
12:00
12:00
FC Ufa
2
Baltika
0
Sat, 19.06
19:00
19:00
Berg en Dal
1
St.Truiden
4
Sat, 19.06
18:00
18:00
SC Herz Pinkafeld
3
Hartberg
4
Sat, 19.06
17:00
17:00
Tempo Overijse
0
Union St.-Gilloise
5
Sat, 19.06
15:00
15:00
Oerebro
0
Haecken
1
Sat, 19.06
16:00
16:00
Djurgaarden
2
Kalmar FF
3
Sat, 19.06
16:30
16:30
Malmoe FF
2
Elfsborg
0
Internaţional •
Copa America - zona Sud
•
Etapa 2
Internaţional •
CAF Champions League Final Stage
•
Semi Finals
Irlanda •
First Division
•
Etapa 12
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 34
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 34
Sat, 19.06
17:00
17:00
Olympia Agnonese
2
Montegiorgio
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Atletico Terme Fiuggi
0
Castelfidardo
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
ASD Pineto
3
Campobasso
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Tolentino
3
Vastogirardi
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Aprilia
1
Cynthia
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
Rieti
0
Matese
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
ASD Porto Sant Elpidio
2
San Nicolo
0
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 38
Sat, 19.06
17:00
17:00
P.D.H.A.E.
2
Bra
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
Fossano
2
Lavagnese
5
Sat, 19.06
17:00
17:00
Folgore Caratese
2
ASDC Gozzano
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
AS Casale
2
AC Legnano
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Caronnese
1
ACSD Saluzzo
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Vado
3
Arconatese
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
Sestri Levante
2
Borgosesia
4
Sat, 19.06
17:00
17:00
Sanremese
4
ASD Calcio Chieri 1955
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
ASD Imperia
2
Castellanzese
1
Italia •
Serie D Promotion Playoff
•
Semi Finals
Italia •
Serie D Grp. D
•
Etapa 34
Sat, 19.06
17:00
17:00
Lentigione
1
Sammaurese
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
Real Forte Querceta
3
Progresso
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Sasso Marconi
0
Fiorenzuola
2
Sat, 19.06
18:30
18:30
Mezzolara
1
Corticella
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
Pro Livorno 1919 Sorgenti
2
Aglianese
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
Ghivizzano Borgoamozzano
5
Correggese
3
Sat, 19.06
17:00
17:00
GS Bagnolese
0
Forli
0
Sat, 19.06
17:00
17:00
SSDRL Marignanese Calcio
2
Rimini
2
Sat, 19.06
17:00
17:00
Prato
4
Seravezza
0
Italia •
Serie D Grp. C Relegation Playoff
•
final
Japonia •
J. League
•
Etapa 18
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 19
Sat, 19.06
13:00
13:00
Zweigen Kanazawa
1
Kyoto Sanga FC
2
Sat, 19.06
12:00
12:00
Tochigi SC
0
V-Varen Nagasaki
2
Sat, 19.06
13:00
13:00
Jubilo Iwata
1
JEF United Chiba
0
Sat, 19.06
12:00
12:00
Matsumoto Yamaga
0
Omiya Ardija
0
Sat, 19.06
13:00
13:00
Fagiano Okayama FC
3
FC Ryukyu
0
Sat, 19.06
12:00
12:00
Ventforet Kofu
2
Renofa Yamaguchi
2
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 12
Norvegia •
1. Division
•
Etapa 4
Norvegia •
2. Division Group Phase
•
Etapa 1
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 8
Norvegia •
Toppserien
•
Etapa 4
Polonia •
II Liga Promotion Playoff
•
final
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
Sun, 20.06
02:30
02:30
New York City FC
2
New England Revolution
3
Sun, 20.06
03:00
03:00
DC United
1
Inter Miami CF
0
Sun, 20.06
02:30
02:30
Toronto FC
2
Orlando City
3
Sun, 20.06
02:30
02:30
Columbus Crew
2
Chicago Fire
0
Sun, 20.06
02:30
02:30
FC Cincinnati
0
Colorado Rapids
2
Sat, 19.06
03:00
03:00
New York Red Bulls
2
Nashville SC
0
Sat, 19.06
05:00
05:00
Real Salt Lake
3
Vancouver Whitecaps
1
SUA •
USL League One
•
Etapa 1
SUA •
NWSL
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Soedra Svealand
•
Etapa 15
Sat, 19.06
18:00
18:00
Mjoelby AI/FF
0
Karlslunds IF HFK
1
Sat, 19.06
15:00
15:00
Nykoepings BIS
1
Smedby AIS
0
Sat, 19.06
15:00
15:00
Syrianska
5
Eskilstuna City
1
Sat, 19.06
14:00
14:00
Motala AIF FK
5
Rynninge
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
Trosa-Vagnhaerad SK
7
Tyresoe
0
Sat, 19.06
17:00
17:00
Huddinge IF
4
Arameiska-Syrianska IF
1
Sat, 19.06
17:00
17:00
IFK Eskilstuna
1
Assyriska United
5
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 15
Suedia •
2. Division Norrland
•
Etapa 15
Suedia •
2. Division Soedra Goetaland
•
Etapa 11
Suedia •
2. Division Vaestra Goetaland
•
Etapa 5
Suedia •
2. Division Norra Goetaland
•
Etapa 10
Suedia •
Ettan Norra
•
Etapa 12
Suedia •
Superettan
•
Etapa 11