Anglia  •   FA Trophy   •   Etapa 2
Sâm, 19.11
17:00
Chelmsford
Chelmsford
2
Redditch United
Redditch United
1
Sâm, 19.11
16:00
Ebbsfleet United
Ebbsfleet United
0
Eastbourne Borough
Eastbourne Borough
1
Sâm, 19.11
17:00
Tavistock AFC
Tavistock AFC
1
Hungerford Town
Hungerford Town
2
Sâm, 19.11
17:00
Coalville Town
Coalville Town
2
Hednesford
Hednesford
0
Sâm, 19.11
17:00
Blyth Spartans
Blyth Spartans
4
Buxton
Buxton
2
Sâm, 19.11
17:00
Darlington
Darlington
4
Alfreton
Alfreton
1
Sâm, 19.11
17:00
Concord Rangers
Concord Rangers
2
Harrow Borough
Harrow Borough
4
Sâm, 19.11
17:00
Southport
Southport
1
Curzon
Curzon
3
Sâm, 19.11
17:00
Leamington
Leamington
1
Bishop's Stortford
Bishop's Stortford
0
Sâm, 19.11
17:00
Worthing
Worthing
4
Weymouth
Weymouth
2
Sâm, 19.11
17:00
Matlock Town
Matlock Town
1
Marske United
Marske United
2
Sâm, 19.11
17:00
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
2
Bracknell Town
Bracknell Town
4
Sâm, 19.11
17:00
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
0
Farnborough
Farnborough
1
Sâm, 19.11
17:00
Peterborough Sports
Peterborough Sports
3
Cheshunt
Cheshunt
2
Sâm, 19.11
17:00
St.Albans
St.Albans
1
Kidderminster
Kidderminster
2
Sâm, 19.11
17:00
Leiston
Leiston
4
Alvechurch
Alvechurch
3
Sâm, 19.11
17:00
Kings Langley FC
Kings Langley FC
1
Telford
Telford
2
Sâm, 19.11
17:00
Marine
Marine
1
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
0
Sâm, 19.11
17:00
Hanwell Town
Hanwell Town
0
Slough Town
Slough Town
3
Sâm, 19.11
17:00
AFC Fylde
AFC Fylde
2
Colne
Colne
1
Sâm, 19.11
17:00
Uxbridge
Uxbridge
5
Dover
Dover
3
Sâm, 19.11
17:00
Kettering Town FC
Kettering Town FC
0
Gloucester City
Gloucester City
0
Sâm, 19.11
17:00
Lewes
Lewes
4
Bognor Regis Town
Bognor Regis Town
6
Sâm, 19.11
17:00
Oxford City
Oxford City
3
Plymouth Parkway
Plymouth Parkway
5
Sâm, 19.11
17:00
King's Lynn Town
King's Lynn Town
5
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
6
Sâm, 19.11
17:00
Tamworth
Tamworth
4
Boston United
Boston United
3
Sâm, 19.11
17:00
Beaconsfield Town
Beaconsfield Town
5
Folkestone Invicta
Folkestone Invicta
6
Sâm, 19.11
17:00
Warrington Town
Warrington Town
0
Guiseley
Guiseley
1
Sâm, 19.11
17:00
Hastings
Hastings
1
Chippenham Town
Chippenham Town
2
Sâm, 19.11
17:00
Chorley
Chorley
1
Leek Town
Leek Town
0
Sâm, 19.11
17:00
Bradford PA
Bradford PA
1
Farsley Celtic AFC
Farsley Celtic AFC
2
Sâm, 19.11
17:00
Banbury United
Banbury United
6
Stowmarket Town
Stowmarket Town
0
Sâm, 19.11
17:00
Spennymoor Town FC
Spennymoor Town FC
3
Runcorn Linnets
Runcorn Linnets
2
Sâm, 19.11
17:00
Taunton Town
Taunton Town
2
Dulwich Hamlet
Dulwich Hamlet
1
Sâm, 19.11
17:00
Chester
Chester
2
Lancaster City
Lancaster City
1
Sâm, 19.11
17:00
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
4
Dartford
Dartford
0
Sâm, 19.11
17:00
Billericay
Billericay
1
Bath City
Bath City
3
Sâm, 19.11
17:00
Welling
Welling
3
Havant and Waterlooville
Havant and Waterlooville
2
Sâm, 19.11
17:00
Braintree Town
Braintree Town
1
Brackley Town
Brackley Town
0
Sâm, 19.11
17:00
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
3
Hereford
Hereford
0
Argentina  •   Primera C Promotion Playoff   •   final
Argentina  •   Primera Nacional Promotion Playoff   •   final
Bulgaria  •   Elite U17   •   Etapa 14
Bulgaria  •   Elite U15   •   Etapa 14
Franţa  •   National 2 Grp. C   •   Etapa 7
Germania  •   Oberliga NOFV-Nord   •   Etapa 17
Germania  •   Oberliga NOFV-Sud   •   Etapa 17
Germania  •   Oberliga Westfalen   •   Etapa 3
Germania  •   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord   •   Etapa 17
Germania  •   Oberliga Bayern North   •   Etapa 20
Internaţional  •   EURO U19 Qualification Grp. 11   •   Etapa 2
Internaţional  •   EURO U17 Qualification Grp. 1   •   Etapa 2
Internaţional  •   EURO U19 Qualification Grp. 8   •   Etapa 2
Italia  •   Serie D Grp. E   •   Etapa 12
Norvegia  •   Eliteserien Qualification   •   final
Portugalia  •   League Cup Grp. F   •   Etapa 1
Portugalia  •   League Cup Grp. E   •   Etapa 1
Portugalia  •   League Cup Grp. G   •   Etapa 1
Portugalia  •   League Cup Grp. H   •   Etapa 1
Rusia  •   Football National League   •   Etapa 19
Ucraina  •   1. Division Group B   •   Etapa 13