Internaţional •
World Cup - faza grupelor
•
Etapa 1
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 16
Franţa •
Coupe de France
•
Etapa 8
Dum, 20.11
15:30
15:30
Perpignan Mediterranee
3
Hyeres
5
Dum, 20.11
15:00
15:00
Marcoussis Nozay VDB
0
Vierzon FC
6
Dum, 20.11
14:30
14:30
Reims Sainte-Anne
3
Wasquehal
0
Dum, 20.11
15:00
15:00
ES Villerupt
3
US Reipertswiller
1
Dum, 20.11
14:30
14:30
US Pays de Cassel
4
Drancy
3
Dum, 20.11
15:00
15:00
FCO Strasbourg Koenigshoffen
2
Louhans Cuiseaux
1
Dum, 20.11
14:30
14:30
JSC Bellevue Nantes
6
Lannion
7
Dum, 20.11
15:00
15:00
Plouvorn
3
Vannes
4
Dum, 20.11
16:00
16:00
Marcquois
0
Saint-Quentin
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
Stade Tamponnaise
1
CM Aubervilliers
0
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Dum, 20.11
14:00
14:00
Uzbekistan
0
Rusia
0
Dum, 20.11
18:30
18:30
Israel
2
Cipru
3
Dum, 20.11
13:00
13:00
Bosnia-Herţegovina
-
Rusia
-
Dum, 20.11
16:00
16:00
Luxemburg
0
Bulgaria
0
Dum, 20.11
16:00
16:00
Slovenia
1
Muntenegru
0
Dum, 20.11
16:00
16:00
Oman
2
Belarus
0
Dum, 20.11
14:30
14:30
Slovacia
0
Chile
0
Dum, 20.11
15:00
15:00
Guinea-Bissau
0
Gambia
0
Dum, 20.11
03:20
03:20
Paraguay
0
Columbia
2
Dum, 20.11
15:00
15:00
Africa de Sud
1
Angola
1
Dum, 20.11
22:00
22:00
Saint Lucia
1
San Marino
0
Dum, 20.11
15:00
15:00
Macedonia de Nord
1
Azerbaidjan
3
Dum, 20.11
21:15
21:15
Ungaria
2
Grecia
1
Dum, 20.11
21:45
21:45
Austria
2
Italia
0
Dum, 20.11
21:00
21:00
Malta
0
Irlanda
1
Dum, 20.11
20:30
20:30
Moldova
0
România
5
Dum, 20.11
15:00
15:00
Norvegia
1
Finlanda
1
Dum, 20.11
04:15
04:15
Bolivia
0
Peru
1
Dum, 20.11
05:05
05:05
Guatemala
3
Nicaragua
1
Dum, 20.11
19:00
19:00
Siria
1
Venezuela
2
Anglia •
WSL
•
Etapa 8
Belgia •
First Division B
•
Etapa 14
Belgia •
First Amateur Division
•
Etapa 14
Bulgaria •
Elite U17
•
Etapa 14
Dum, 20.11
14:00
14:00
Levski U17
1
Beroe U17
1
Dum, 20.11
14:00
14:00
Natsional (Sofia) U17
3
Septemvri (Sofia) U17
0
Dum, 20.11
13:30
13:30
Spartak (Varna) U17
0
Ludogorets U17
6
Dum, 20.11
14:00
14:00
Slavia (Sofia) U17
3
Etur U17
1
Dum, 20.11
14:00
14:00
Hebar U17
0
Botev (Plovdiv) U17
0
Dum, 20.11
12:00
12:00
Chernomorets (Burgas) U19
0
Spartak (Pleven) U17
3
Dum, 20.11
11:00
11:00
Pirin U17
0
Cherno more U17
4
Bulgaria •
North-East Third League
•
Etapa 14
Bulgaria •
South-West Third League - First phase
•
Etapa 16
Bulgaria •
South-East Third League
•
Etapa 18
Bulgaria •
Elite U15
•
Etapa 14
Dum, 20.11
12:00
12:00
Slavia U15
3
Etar U15
0
Dum, 20.11
12:00
12:00
Dunav (Ruse) U15
1
Cherno more U15
1
Dum, 20.11
12:00
12:00
Plovdiv 2015 (Plovdiv) U15
0
Ludogorets U15
3
Dum, 20.11
12:00
12:00
Nacional U15
1
Septemvri (Sofia) U15
1
Dum, 20.11
12:00
12:00
Zvezdenburg U15
0
Spartak (Pleven) U15
1
Dum, 20.11
12:00
12:00
Levski U15
1
Beroe U15
0
Dum, 20.11
12:00
12:00
Lokomotiv (Sofia) U15
0
Botev (Plovdiv) U15
2
China •
China League
•
Etapa 30
Danemarca •
3. Division
•
Etapa 16
Danemarca •
2. Division
•
Etapa 16
Danemarca •
Kvindeligaen
•
Etapa 12
Elveţia •
1. Liga Group Phase
•
Etapa 15
Elveţia •
Challenge League
•
Etapa 17
Franţa •
Division 1 Feminine
•
Etapa 8
Germania •
Oberliga Flens
•
Etapa 19
Germania •
Oberliga Hessen
•
Etapa 20
Germania •
Oberliga Niedersachsen
•
Etapa 16
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 18
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Group Phase
•
Etapa 17
Germania •
Oberliga Bayern South
•
Etapa 20
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 17
Germania •
Oberliga Bremen
•
Etapa 13
Germania •
Regionalliga North
•
Etapa 19
Germania •
Oberliga Hamburg
•
Etapa 20
Grecia •
Super League 2 Group Phase
•
Etapa 3
Dum, 20.11
15:00
15:00
Apollon Pontou
1
PAOK Thessaloniki FC B
2
Dum, 20.11
15:00
15:00
Makedonikos Neapolis
2
Thesprotos FC
0
Dum, 20.11
15:00
15:00
Ilioupoli GS
3
PAS Irodotos
0
Dum, 20.11
15:00
15:00
Elpis Skoutari
1
Apollon Larissa
2
Dum, 20.11
15:00
15:00
Episkopi Rethymno
0
Kissamikos FC
2
Dum, 20.11
15:00
15:00
Egaleo
1
AEK Athens B
1
Internaţional •
Friendlies U21
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 3
•
Etapa 2
Internaţional •
Club Friendlies
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 10
•
Etapa 2
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Poggibonsi
1
Montespaccato
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
S.S. Arezzo
2
Grosseto
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Pianese
3
Livorno
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Tau Calcio Altopascio
0
Ostia Mare
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sangiovannese
0
Ghivizzano Borgoamozzano
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Flaminia
3
Terranuova Traiana
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Trestina
1
Mobilieri Ponsacco
4
Dum, 20.11
15:30
15:30
US Gavorrano
2
Citta' Di Castello
2
Italia •
Serie D Grp. G
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Cassino
0
Paganese
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Pomezia
2
USD Palmese 1914
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Arzachena
3
Portici
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Lupa Frascati
3
Nola
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Monterotondo
2
Ilvamaddalena
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Vis Artena
2
Angri
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sarrabus Ogliastra
3
Sorrento
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Tivoli Calcio
1
Aprilia
1
Dum, 20.11
15:00
15:00
Casertana
5
Atletico Uri
3
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Chieti
1
Porto D'Ascoli
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Montegiorgio
3
Vastese
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
ASD Pineto
1
Avezzano
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sambenedettese
3
Termoli Calcio
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Team Nuova Florida 2005
2
Tolentino
2
Dum, 20.11
16:00
16:00
Senigallia
3
Alma Juventus Fano
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Cynthia
0
Atletico Terme Fiuggi
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
San Nicolo
0
ASD Trastevere
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Vastogirardi
0
Matese
0
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Cartigliano
1
Portogruaro
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Campodarsego
1
Clodiense
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Torviscosa
1
Adriese
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Mestre
0
Luparense
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Dolomiti Bellunesi
0
Levico Terme
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Virtus Bolzano
2
Montebelluna
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Villafranca
0
Montecchio Maggiore
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Caldiero Terme
1
Legnago Salus
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Este
3
Cjarlins Muzane
2
Italia •
Serie D Grp. D
•
Etapa 14
Dum, 20.11
15:30
15:30
Cavenago Fanfulla
3
Carpi
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Scandicci
0
Giana Erminio
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Aglianese
2
Sant'Angelo
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Ravenna
2
Mezzolara
3
Dum, 20.11
15:30
15:30
Corticella
1
GS Bagnolese
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Crema
3
Salsomaggiore
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Correggese
2
Forli
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Real Forte Querceta
0
Prato
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sammaurese
2
United Riccione
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Lentigione
0
Pistoiese
1
Italia •
Serie D Grp. H
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Gladiator
3
Martina
3
Dum, 20.11
15:30
15:30
Cavese
0
Gravina
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sporting Fulgor Molfetta
1
Casarano
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
ACD Nardo
2
Nocerina
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Puteolana
1
Afragolese
1
Dum, 20.11
16:30
16:30
Citta di Fasano
1
Brindisi
1
Dum, 20.11
16:00
16:00
Barletta
3
Lavello
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Matera
1
Team Altamura
1
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sancataldese
0
Licata
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Lamezia Terme
1
Catania
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Santa Maria Cilento
3
Ragusa Calcio
4
Dum, 20.11
16:00
16:00
Sant'Agata
1
Paterno
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Castrovillari
3
Trapani
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Cittanovese
2
Locri
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Acireale
0
Vibonese
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Aversa Normanna
1
San Luca
2
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 14
Dum, 20.11
15:30
15:30
Messina
1
Potenza
1
Dum, 20.11
18:30
18:30
Virtus Francavilla
3
Taranto
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Catanzaro
3
Gelbison Cilento
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Viterbese
1
Crotone
3
Dum, 20.11
15:30
15:30
Giugliano
2
Monopoli
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Latina
0
Juve Stabia
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
AZ Picerno ASD
2
Avellino
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Foggia
2
Audace Cerignola
3
Dum, 20.11
15:30
15:30
Fidelis Andria
1
Monterosi
0
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 14
Dum, 20.11
18:30
18:30
Lucchese
0
Gubbio
2
Dum, 20.11
18:30
18:30
San Donato
1
Virtus Entella
1
Dum, 20.11
18:30
18:30
Vis Pesaro
1
Fermana
1
Dum, 20.11
18:30
18:30
Imolese Calcio
0
Aquila Montevarchi
2
Dum, 20.11
18:30
18:30
Recanatese
0
Rimini
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Torres
0
Reggio Audace
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
R.C. Cesena
0
Matelica
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Pontedera
1
Fiorenzuola
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Carrarese
1
Olbia
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Alessandria
0
Robur Siena
1
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 14
Dum, 20.11
16:00
16:00
Fossano
2
Sanremese
3
Dum, 20.11
15:30
15:30
AS Casale
1
Bra
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
SCD Ligorna
3
US Fezzanese
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Castellanzese
1
Pinerolo
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Derthona
1
Asti
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
ASD Calcio Chieri 1955
2
AC Legnano
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
P.D.H.A.E.
1
Castanese
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Stresa
1
ASDC Gozzano
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Borgosesia
2
Chisola
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Vado
1
Sestri Levante
2
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 12
Dum, 20.11
15:30
15:30
Seregno
2
Alcione
4
Dum, 20.11
15:30
15:30
Villa D'Alme
1
Pontisola
4
Dum, 20.11
15:30
15:30
ASD Varesina
0
Virtus Bergamo Alzanoseriate
2
Dum, 20.11
15:30
15:30
Sona
0
Casatese Rogoredo
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Real Calepina
1
Franciacorta FC
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Arconatese
2
Caronnese
0
Dum, 20.11
15:30
15:30
Breno
0
Folgore Caratese
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Brusaporto
1
Citta di Varese
1
Dum, 20.11
15:30
15:30
Calvina
0
Lumezzane
1
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 34
Dum, 20.11
07:00
07:00
Fukushima United
0
Ehime FC
3
Dum, 20.11
07:00
07:00
Matsumoto Yamaga
1
SC Sagamihara
0
Dum, 20.11
07:00
07:00
Nagano Parceiro
0
Fujieda MYFC
0
Dum, 20.11
07:00
07:00
Iwaki FC
1
YSCC
1
Dum, 20.11
07:00
07:00
Gainare Tottori
3
Kamatamare Sanuki
0
Dum, 20.11
07:00
07:00
FC Gifu
1
Giravanz Kitakyushu
2
Dum, 20.11
07:00
07:00
Azul Claro Numazu
1
Tegevajaro Miyazaki
2
Dum, 20.11
07:00
07:00
Vanraure Hachinohe
2
Imabari FC
1
Dum, 20.11
07:00
07:00
Kataller Toyama
2
Kagoshima United
4
Olanda •
Eredivisie Vrouwen
•
Etapa 8
Olanda •
Eerste Divisie
•
Etapa 16
Portugalia •
League Cup Group Phase
•
Etapa 1
Portugalia •
Liga 3 Group Phase
•
Etapa 6
Rusia •
First League
•
Etapa 19
Dum, 20.11
16:00
16:00
FC Krasnodar II
1
SKA-Khabarovsk
4
Dum, 20.11
18:00
18:00
KamAZ
2
PFC Kuban
1
Dum, 20.11
15:00
15:00
FK Makhachkala
1
FC Volgar
2
Dum, 20.11
14:00
14:00
Rodina
1
Veles Moscow
1
Dum, 20.11
14:00
14:00
Akron Tolyatti
0
Arsenal Tula
0
Dum, 20.11
11:00
11:00
FC Ufa
1
Kazan
2
Dum, 20.11
12:00
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
2
FC Alania Vladikavkaz
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Neftekhimik
1
Volga Ulyanovsk
2
Serbia •
Prva Liga
•
Etapa 19
Spania •
Primera Federacion Group Phase
•
Etapa 12
Dum, 20.11
17:00
17:00
Real Sociedad B
1
Alcoyano
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
SD Amorebieta
2
La Nucia
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Merida
2
AD Ceuta FC
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
CF Intercity
1
Real Union
2
Dum, 20.11
17:00
17:00
Cordoba
2
Linares Deportivo
1
Dum, 20.11
20:00
20:00
Deportivo La Coruna
2
Leonesa
2
Dum, 20.11
13:00
13:00
Celta Vigo B
3
Rayo Majadahonda
1
Dum, 20.11
19:00
19:00
SD Logrones
1
Osasuna B
1
Dum, 20.11
19:00
19:00
Real Madrid Castilla
2
San Fernando CD
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Linense
2
Ferrol
1
Dum, 20.11
19:00
19:00
Unionistas de Salamanca
-
Inter de Madrid
-
Dum, 20.11
13:00
13:00
Numancia
3
Sabadell
3
Dum, 20.11
13:00
13:00
CD Calahorra
1
Atletico Baleares
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
San Sebastian de los Reyes
1
CD Badajoz
3
Turcia •
2. Lig Group Phase
•
Etapa 15
Dum, 20.11
13:00
13:00
Kastamonuspor
1
Etimesgut Belediyespor
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Nazilli Belediyespor
1
Arnavutkoy Belediyespor
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
Kirsehir Belediyespor
1
Erzin Belediyespor
3
Dum, 20.11
13:00
13:00
Serik Belediyespor
2
Van Buyuksehir Belediyespor
4
Dum, 20.11
13:00
13:00
Usakspor
0
Hekimoglu Trabzon
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
Tire 1922 Spor
5
Adiyaman FK
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
Balikesirspor
2
Fethiyespor
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Sivas Belediye Spor
0
Inegolspor
2
Dum, 20.11
13:00
13:00
Soma Spor Dernegi
0
Sanliurfaspor
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
Ankara Demirspor
3
Karacabey Belediye Spor
1
Dum, 20.11
13:00
13:00
Amed Sportif
2
Bayburt Genclikspor
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Kocaelispor
1
Diyarbekir Spor AS
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Pazarspor
0
Kirklarelispor
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Sariyer
1
Zonguldak Komurspor
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Batman Petrolspor
3
Duczespor
2
Dum, 20.11
13:00
13:00
Erokspor
2
Tarsus
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Yeni Corumspor
1
24 Erzincanspor
0
Dum, 20.11
13:00
13:00
Bursaspor
1
Isparta 32 Spor
2
Dum, 20.11
13:00
13:00
Afjet Afyonspor
2
Menemen Belediyespor
0
Turcia •
1. Lig
•
Etapa 14
Ucraina •
Premier League
•
Etapa 14