România •
Liga 1
•
Etapa 10
România •
Liga II
•
Etapa 8
Anglia •
Championship
•
Etapa 9
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 7
Germania •
1. Bundesliga
•
Etapa 6
Germania •
2. Bundesliga
•
Etapa 8
Franţa •
Ligue 2
•
Etapa 10
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Anglia •
Premier League 2 Division 1
•
Etapa 6
Anglia •
League Two
•
Etapa 9
Arabia Saudită •
Saudi Professional League
•
Etapa 6
Argentina •
Primera B Metropolitana Group Phase
•
Etapa 24
Argentina •
Primera Nacional Group Phase
•
Etapa 27
Argentina •
Primera B Metropolitana Clausura
•
Etapa 11
Argentina •
Liga Profesional
•
Etapa 13
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 9
Austria •
2. Liga
•
Etapa 9
Austria •
Regionalliga Middle
•
Etapa 11
Belgia •
First Division A
•
Etapa 9
Belgia •
First Division B
•
Etapa 6
Bulgaria •
First Professional League
•
Etapa 9
Cehia •
FNL
•
Etapa 9
China •
China League
•
Etapa 24
Cipru •
1. Division
•
Etapa 4
Cipru •
2. Division
•
Etapa 3
Danemarca •
1. Division
•
Etapa 10
Danemarca •
Ligaen U17
•
Etapa 6
Elveţia •
Challenge League
•
Etapa 8
Emiratele Arabe Unite •
Pro League
•
Etapa 5
Franţa •
National
•
Etapa 8
Vin, 24.09
20:00
20:00
Avranches
1
Boulogne
0
Vin, 24.09
20:00
20:00
Villefranche Beaujolais
1
Orleans
0
Vin, 24.09
20:00
20:00
Le Mans
1
Concarneau
1
Vin, 24.09
20:00
20:00
FC Bastia-Borgo
2
Red Star
2
Vin, 24.09
20:00
20:00
Stade Briochin
1
Annecy FC
2
Vin, 24.09
20:00
20:00
Creteil
0
Laval
1
Vin, 24.09
20:00
20:00
Cholet
2
Chambly
0
Vin, 24.09
20:00
20:00
Sete
2
Bourg en Bresse Peronnas
5
Franţa •
Division 1 Feminine
•
Etapa 4
Germania •
Oberliga Bayern North
•
Etapa 13
Germania •
Regionalliga Group Phase
•
Etapa 7
Germania •
Oberliga Group Phase
•
Etapa 6
Vin, 24.09
21:00
21:00
Hamburger SV III
4
Union Tornesch
1
Vin, 24.09
21:00
21:00
BW Schwalbe Tuendern
2
SVG Goettingen
5
Vin, 24.09
20:30
20:30
TSV Concordia
0
HSV Barmbek-Uhlenhorst
1
Vin, 24.09
21:00
21:00
SC Hessen Dreieich
1
SV Zeilsheim
3
Vin, 24.09
20:30
20:30
FV Bad Vilbel
0
RW Walldorf
3
Vin, 24.09
20:30
20:30
Victoria Hamburg
1
TSV Buchholz
2
Vin, 24.09
20:00
20:00
Bramfelder SV
1
Hamm United
2
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 9
Germania •
Regionalliga Bayern
•
Etapa 15
Germania •
Regionalliga Northeast
•
Etapa 12
Germania •
3. Liga
•
Etapa 10
Internaţional •
CONCACAF League
•
1/8
Internaţional •
Women's EURO U17 Round 1 League A Grp. 7
•
Etapa 1
Internaţional •
Copa Sudamericana Final Stage
•
Semi Finals
Internaţional •
Women's EURO U17 Round 1 League B Grp. 1
•
Etapa 1
Internaţional •
Women's EURO U17 Round 1 League B Grp. 6
•
Etapa 1
Irlanda •
Premier Division
•
Etapa 28
Irlanda •
First Division
•
Etapa 23
Japonia •
J. League
•
Etapa 30
Olanda •
Eerste Divisie
•
Etapa 8
Vin, 24.09
21:00
21:00
Telstar
1
Jong AZ Alkmaar
0
Vin, 24.09
21:00
21:00
Eindhoven
2
NAC Breda
0
Vin, 24.09
21:00
21:00
TOP Oss
2
FC Volendam
3
Vin, 24.09
21:00
21:00
Emmen
2
FC Den Bosch
0
Vin, 24.09
21:00
21:00
Graafschap
2
Jong FC Utrecht
2
Vin, 24.09
21:00
21:00
Almere
2
FC Dordrecht
2
Vin, 24.09
21:00
21:00
ADO Den Haag
2
Roda
0
Vin, 24.09
21:00
21:00
Excelsior
3
Jong PSV
0
Vin, 24.09
21:00
21:00
VVV-Venlo
1
Helmond
0
Olanda •
Eredivisie Vrouwen
•
Etapa 4
Polonia •
I Liga
•
Etapa 10
Polonia •
II Liga
•
Etapa 10
Polonia •
Ekstraklasa
•
Etapa 9
Portugalia •
Liga Portugal
•
Etapa 7
Portugalia •
Cup
•
Etapa 2
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Spania •
Primera Federacion Group Phase
•
Etapa 5
Suedia •
2. Division Soedra Goetaland
•
Etapa 26
Suedia •
2. Division Norrland
•
Etapa 26
Suedia •
Superettan
•
Etapa 22
Turcia •
1. Lig
•
Etapa 7
Turcia •
Super Lig
•
Etapa 7
Turcia •
3. Lig Group Phase
•
Etapa 4
Ucraina •
Premier League
•
Etapa 9
Ungaria •
NB I
•
Etapa 7