Anglia •
National League North
•
Etapa 31
Anglia •
WSL
•
Etapa 15
Anglia •
Isthmian Premier Division
•
Etapa 31
Anglia •
Southern Premier Division South
•
Etapa 21
Argentina •
Primera Nacional Zona B
•
Etapa 20
Danemarca •
Reserve League Second Stage Grp. 1
•
Etapa 3
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 18
Mie, 25.03
21:15
21:15
Chenois
-
Lancy FC
-
Mie, 25.03
21:15
21:15
SC Buochs
-
FC Wohlen
-
Mie, 25.03
21:15
21:15
FC Thalwil
-
FC Dietikon
-
Mie, 25.03
17:00
17:00
Olympique de Geneve
-
FC Martigny-Sports
-
Mie, 25.03
21:15
21:15
FC Luzern II
-
SR Delemont
-
Mie, 25.03
21:00
21:00
FC Solothurn
-
Biel/Bienne
-
Mie, 25.03
21:00
21:00
FC Bassecourt
-
Zug 94
-
Mie, 25.03
21:00
21:00
FC Echallens Region
-
FC Azzurri 90 LS
-
Mie, 25.03
21:00
21:00
FC Vevey Sports 1899
-
FC La Chaux-de-Fonds
-
Germania •
Oberliga Westfalen
•
Etapa 21
Germania •
Regionalliga Northeast
•
Etapa 23
Germania •
Oberliga Niedersachsen
•
Etapa 11
Germania •
Regionalliga North
•
Etapa 23
Internaţional •
Club Friendlies
Mie, 25.03
19:00
19:00
Odintcovo
0
Torpedo Zhavronki
3
Mie, 25.03
15:00
15:00
FC Chita
1
Kuban Kholding
2
Mie, 25.03
13:00
13:00
Varbergs BoIS FC
-
Tvaaaakers IF
-
Mie, 25.03
18:00
18:00
Sarpsborg 08
-
Moss
-
Mie, 25.03
11:00
11:00
Saturn Ramenskoye
3
FC Rotor Volgograd II
0
Mie, 25.03
16:00
16:00
RoPS
-
AC Kajaani
-
Mie, 25.03
15:45
15:45
Union Berlin
-
Arminia Bielefeld
-
Mie, 25.03
20:15
20:15
Aaby IF
2
IK Sleipner
0
Mie, 25.03
20:15
20:15
Uppaakra IF
3
Skegrie BK
0
Mie, 25.03
20:05
20:05
Sandsbro AIK
3
Ingelstads IK
1
Mie, 25.03
20:00
20:00
Oskarshamns AIK
-
FK Aelmeboda/Linneryd
-
Mie, 25.03
20:50
20:50
Sandarna BK
5
Asa IF
5
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 8
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 5
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 3
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 2
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 4
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 7
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 1
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Elite Round Grp. 6
•
Etapa 1
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 33
Mie, 25.03
21:45
21:45
FeralpiSalo
-
Ravenna
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
L.R. Vicenza Virtus
-
Triestina
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Reggio Audace
-
R.C. Cesena
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Imolese Calcio
-
Vis Pesaro
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Gubbio
-
Piacenza
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Virtus Verona
-
Fermana
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Sudtirol
-
Calcio Padova
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Carpi
-
ArzignanoChiampo
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Rimini
-
Sambenedettese
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Alma Juventus Fano
-
Modena
-
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 33
Mie, 25.03
21:45
21:45
Teramo
-
AZ Picerno ASD
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Sicula Leonzio
-
Catania
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Paganese
-
Ternana
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Potenza
-
Avellino
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Catanzaro
-
Cavese
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Rieti
-
Vibonese
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Bari
-
Bisceglie
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Rende
-
Virtus Francavilla
-
Italia •
Serie C Grp. A
•
Etapa 33
Mie, 25.03
21:45
21:45
Alessandria
-
Pro Patria
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Renate
-
Lecco
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Carrarese
-
Monza
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Como
-
Novara
-
Mie, 25.03
21:45
21:45
Giana Erminio
-
Pro Vercelli
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Pontedera
-
AlbinoLeffe
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Pergolettese
-
Pianese
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Pistoiese
-
Juventus U23
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
Olbia
-
S.S. Arezzo
-
Mie, 25.03
19:30
19:30
ASDC Gozzano
-
Robur Siena
-
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 30
Mie, 25.03
15:30
15:30
Levico Terme
-
Seregno
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Tritium
-
Virtus Bolzano
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Folgore Caratese
-
Villa D'Alme
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Bustese Milano City
-
Sondrio Calcio
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
Brusaporto
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
NibionnoOggiono
-
Scanzorosciate
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Inveruno
-
Pro Sesto
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Caravaggio
-
Pontisola
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
AC Legnano
-
Arconatese
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Castellanzese
-
Dro
-
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 30
Mie, 25.03
15:30
15:30
Tamai
-
Mestre
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Clodiense
-
Legnago Salus
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Delta Calcio Rovigo
-
Montebelluna
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Vigasio
-
Campodarsego
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Luparense
-
Cartigliano
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Ambrosiana
-
Chions
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Belluno
-
Adriese
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
San Luigi
-
Villafranca
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Este
-
Union Feltre
-
Mie, 25.03
15:30
15:30
Cjarlins Muzane
-
Caldiero Terme
-
SUA •
US Open Cup
•
Etapa 1
Joi, 26.03
02:00
02:00
Des Moines Menace
-
Med City
-
Joi, 26.03
01:00
01:00
Miami United U23
-
Naples United
-
Joi, 26.03
02:00
02:00
Nashville United
-
Cleveland SC
-
Joi, 26.03
01:30
01:30
Louisiana Krewe
-
Corpus Christi
-
Mie, 25.03
02:00
02:00
Chicago FC United
-
Minneapolis City
-
Joi, 26.03
01:00
01:00
FC Motown
-
NY Pancyprian Freedoms
-
Joi, 26.03
01:00
01:00
Atlantic City
-
Newtown Pride
-
Mie, 25.03
22:00
22:00
The Villages SC
-
South Georgia Tormenta FC 2
-
Mie, 25.03
02:00
02:00
Tulsa Athletics
-
Fort Worth Vaqueros
-
Mie, 25.03
04:30
04:30
Cal FC
-
Ventura County Fusion
-
Mie, 25.03
03:00
03:00
Albion SC Pros
-
Chula Vista FC
-
Joi, 26.03
02:00
02:00
Denton Diablos
-
North Texas Rayados
-