Alte știri din fotbal
Alexandru Chipciu a vorbit despre diferențele între Sabău și Bergodi: „M-am uitat la cariera lui și am observat...” verdict în lupta la titlu
0
Impas la Rapid » Emblema Cristi Săpunaru îl înfruntă public pe Gâlcă: „Cum te mai duci tu în fața lor?”
0
Cristi Săpunaru răspunde după momentul controversat în care a salutat galeria: „Nu voi face cum fac alții pe la alte echipe”
0
Profită Șucu și închide transferul? Lui Gigi Becali nu i-a convenit ce a spus și e gata să renunțe la el!
3
Știri din fotbal internațional
Negocieri în toi: cu ce echipă e așteptat să semneze Horațiu Moldovan » „Clubul insistă pentru acord. Va fi titular”
1
Pariu pe noul „wonderkid” din fotbalul românesc: „E senzațional copilul! Va fi mai bun decât Radu”
1
Arsenal - Crystal Palace: aflăm semifinalele Cupei Ligii Angliei » Echipele probabile
1
Vedetele din Premier League au găsit soluția împotriva jafurilor: câini de 35.000 de euro
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Ce afacere are Lena Enache. “Cea mai frumoasă femeie din România” gătește: ...
Libertatea
Dar de ce să se predea? Că vrei tu sau rușii? Războiul are niște reguli dar nu și pentru criminali
Si Vitali asta, e nume ucrainean, da? Mai am eu un prieten, născut la Odessa , il cheamă Ruslan. O sa il sun sa vad ce zice de - atentie! - imaginile dure.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** fa ti bagajele si pleaca in rusia,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De obicei in cazurile astea rachetele sunt avariate de aparearea anti-aeriana si cad pe unde apuca ca aia din Polonia care a omorat vreo doi fermieri....in orce caz cum se incadreaza stirea asta la sport??!
Aoleoo, "atenție imagini dure!" De ce nu dați si din Gaza, imagini "si mai dure"? Imagini dure... tsk tsk tsk... imagini dure.
Nu exista dreptate in lume, exista doar forta bruta si trebuie sa ne obisnuim cu asta, cocalarul Putin nu o sa fie pedepsit niciodata la fel cum nu a fost nici bunicul sau Stalin.
totusi,voi trebuia sa va predati acum vreo 2 ani si scapau cu viata zeci de mii de oameni. doar nu credeati ca nato nu o sa lupte pana la ultimul vostru om.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.