Comentarii (7)
iulix73
iulix73  •  26 Iunie 2026, 19:54

Au ajuns rușii să vorbească de încălcarea unor statute și regulamente cu perfidie , taman ei care au încălcat și călcat totul în picioare ? Dar de carta ONU nu spun nimic ? De dreptul la viață ,încălcat sistematic în ultimele secole de ei cum e ? Tupeu sovietic ...

RockyIV
RockyIV  •  26 Iunie 2026, 19:42
Postat de Karkaleki pe 26 Iunie 2026, 19:12

Ei, va provoc sa demostrati ca io-s propagandist. Hai, mi-am luat popcoarnele si cola si astept

Si noi te provocăm să nu ne mai plictisești!

RockyIV
RockyIV  •  26 Iunie 2026, 19:39

S-au activat propagandiștii? Ignore! La Moskva cu ei!

ideclass
ideclass  •  26 Iunie 2026, 19:26

O natie de idioti!

SameOldBrentford
SameOldBrentford  •  26 Iunie 2026, 19:21

"În Sala Polivalentă BT Arena de la Cluj-Napoca nu se va intona imnul Rusiei și nu va fi folosit steagul Rusiei pentru reprezentarea sportivilor din această țară". Acum vreau ca ministrul sportului din Romania sa declare "În Romania nu se va intona imnul Rusiei și nu va fi folosit steagul Rusiei pentru reprezentarea sportivilor din această țară". Mars si concurati cu India si Uzbekistan!!!

Karkaleki
Karkaleki  •  26 Iunie 2026, 19:12

Ei, va provoc sa demostrati ca io-s propagandist. Hai, mi-am luat popcoarnele si cola si astept

vulturcj
vulturcj  •  26 Iunie 2026, 19:12

Le poate muta in belarus sau in corea de nord.multa bafta!!!

Comentează