Alte știri din fotbal
Petrolul nu se mai oprește! Al doilea transfer în doar trei ore: a semnat și Israel!
0
Petrolul sfidează insolvența: contractul care sparge toate plafoanele pentru atacantul de Premier League! » Salariu de vedetă și clauză de eliberare cu procent pentru jucător
6
LPF a modificat programul abia anunțat al etapei din Superliga » Când se joacă acum Dinamo - Universitatea Craiova
0
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Știri din fotbal internațional
Selecționerul a scuipat după ce un fan argentinian i-a fluturat steagul Israelului » „Saliva ta este mai curată!”
0
„Ghiciți cine e aici” » Jose Mourinho a ajuns la baza lui Real Madrid și se pregătește pentru noul sezon
0
Catania a transferat un fotbalist român: contract până în 2028
0
Probleme la naționala Angliei înainte de „sfertul” cu Norvegia! Una dintre vedete a fost IZOLATĂ de restul colegilor
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
2
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Dan Barna, fost vicepremier și fost lider USR, audiat la DNA, în dosarul ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
Dar tu, la Johannis, ce calități ai văzut? De două ori. Pe bune?
Se piaptănă pe un model din anii ‘80. Asta este cu totul inacceptabil unei clase politice crescuta cu somoane, şampănii şi căpşuni koreene zburate la chaletul din St Moritz. Plus, omul ăsta are capacitatea de a face elitele să se simtă nu știu cum să zic. Nu bine.
Boierasule, tu inca (mai) vrei sa faci bine cu sila. Lasă beyeții sā se dea cu căpuțul de perete, dacă asta e vrerea Lor.
Au dat o motivare și a râs lumea … unii au pus mâna pe ce au găsit și au făcut scandal. Mie unuia mi se pare un fel de 6 ianuarie mai mult, totul fiind pașnic până au apărut unii care au aprins scânteia “revoluționară”. In mare, dpdv legal, BEC nu aveau ce să reproșeze dosarului înaintat de CG, nici macar anexa legată de declarația de avere despre care se spunea ca nu era semnată sau ceva gen. Au refuzat nu in baza legii ci a jurisprudenței CCR, hotărârile care au anulat alegerile și respins pe Sosoaca. Doar ca asa ceva e o depășire flagrantă a atribuțiilor BEC, CCR spunând foarte clar ca doar ea poate face astfel de aprecieri referitoare la candidați. BEC trebuia să verifice dosarul, semnăturile și dacă totul era OK să accepte candidatura, urmând ca abia apoi CCR să fie sesizată și eventual să respingă. Culmea e ca acum, dacă se urmează calea legală, CCR e cea care trebuie să decidă dacă decizia BEC e legală sau nu. Trăim efectiv în noaptea minții …
Se intampla ca un pro rus nu poate candida la alegeri in Romania! Nu vad nimic rau in asta! Foarte bine ca un *** pro Putin nu poate candida!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De asta vrei un rus presedinte,ca sa nu fim atacati! Am inteles!
Fraiere,razboiul nu depinde de un *** ca Georgescu,ci de ala care te-ar ataca! Daca tu crezi ca daca strigi "vreau pace",ii pasa lui Putin,te inseli,sau esti prea *** ori la fel de bolnav la cap precum familia Georgescu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru ca e pro rus! Nici un mascarici de asta rus nu are ce cauta sa candideze! In mod normal nici Sosoaca nu ar trebui lasata sa candideze! Alta aratare putinista sustinatoare a unui stat terorist!
Tot aștept de la Georgisiti sa îmi explice unde este acea sclavie de care ei tot vorbesc???? Drept de exprimare au, poate sa se plimbe prin toată Europa liberi, suntem proprietati de case, fiecare roman poate sa isi faca o firma. Despre ce sclavie și dictatura tot vorbiți??????
Citeste Constitutia Romaniei. Ai acolo toate argumentele necesare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.