SPORTURI  »  ALTELE  »  GALERIE FOTO

„Cea mai sexy antrenoare din România”, apariție incendiară în vacanța pe litoral » „Fericirea e simplă: o plajă liniștită, un frappé rece și gânduri bune”

„Cea mai sexy antrenoare din România”, apariție incendiară în vacanța pe litoralul românesc și grecesc. Foto: Instagram +50   FOTO
„Cea mai sexy antrenoare din România”, apariție incendiară în vacanța pe litoralul românesc și grecesc. Foto: Instagram

Articol de - Publicat vineri, 27 iunie 2025 19:28 / Actualizat vineri, 27 iunie 2025 19:38

Mihaela Evi (37 de ani), antrenoare la academia de handbal a Gloriei Bistrița, a incendiat rețelele de socializare cu fotografiile postate în ultimele zile din vacanțele pe litoralul românesc și grecesc.

Mihaela Evi, considerată „cea mai sexy antrenoare din România”, coordonează în prezent patru formații de junioare la Gloria Bistrița. Pe lângă activitatea în lumea sportului, aceasta se remarcă și prin prezența activă pe social media, unde atrage mii de aprecieri prin fotografiile provocatoare.

Mihaela Evi, apariție incendiară în Mamaia și Thassos

Mihaela Evi, foto: Instagram @mihaelaevi
Mihaela Evi, foto: Instagram @mihaelaevi
+45 FOTO

De data aceasta, sexy-antrenoarea a încântat privirile urmăritorilor ei pe Instagram cu fotografii din vacanțele din Mamaia și Grecia.

Mihaela Evi și-a luat o binemeritată vacanță, după un sezon lung la Bistrița. Antrenoarea a dezvăluit pe Instagram că a revenit după o lungă perioadă de timp pe litoralul românesc, fiind năpădită de amintiri.

Direct din Mamaia, Mihaela a plecat în Grecia, mai exact pe insula Thassos, de unde nu a ezitat să-și arate formele generoase. Aceasta a spus că a avut parte de liniște și de vreme frumoasă, lucruri care o fac fericită: „Câteodată, fericirea e simplă: o plajă liniștită, un frappé rece și gânduri bune.”

Antrenoarea a plecat în Grecia alături de soț și de cei doi copii ai ei, Claudiu Mihai și Ana Sofia.

Mihaela este căsătorită cu Claudiu Evi, coordonatorul Centrului de juniori de la Gloria Bistrița, alături de care a format o echipă și la Târgu Mureș, unde au condus un club privat de handbal. Cei doi au împreună un băiat și o fetiță.

„N-am mai fost la Mamaia de când aveam bani puțini și visuri multe. Sunt locuri care nu îmbătrânesc, ci doar te așteaptă să le vezi altfel.

Mamaia, după atâția ani, nu mai e vacanța copilăriei, ci o reîntâlnire cu cine eram și cu cine am devenit”, a scris Mihaela Evi pe contul personal de Instagram.

Mihaela Evi a schimbat taberele: în februarie în tricoul lui U Cluj, acum cu FCSB

Mihaela este și o iubitoare a sportului, aceasta fiind prezentă pe stadioanele din Superligă. La începutul lunii februarie a acestui an, antrenoarea a fost prezentă la meciul dintre U Cluj și FCSB, încheiat 0-0.

Cele două formații s-au înfruntat și de curând, pe 10 noiembrie, tot cu U Cluj în postura de gazdă. De această dată, Mihaela a schimbat taberele, pentru că în ziua meciului, înainte să meargă la stadion, s-a fotografiat purtând un tricou personalizat cu mesajul „FCSB - Campionii 2024”.

La descrierea postării, antrenoarea de la Gloria Bistrița a scris: „Ghici ce program am după-amiaza asta”.

Alegerea ei surprinde, având în vedere că la începutul anului se declara admiratoare a celor de la U Cluj.

Ea dezvăluia că „avem și o colecție de tricouri, suveniruri din fiecare oraș pe care îl vizităm, cu echipa de fotbal/handbal”, și că „ultimul intrat în colecție este tricoul celor de la U Cluj, echipa pe care o simpatizez, echipă cu suflet”.

Citește și:
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
Superliga
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel Mare este deja 50% demolată » GSP a intrat pe șantier
Special
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel Mare este deja 50% demolată » GSP a intrat pe șantier
Mircea Lucescu a fost din nou internat de urgență » Toate detaliile
Nationala
Mircea Lucescu a fost din nou internat de urgență » Toate detaliile
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
Stiri extrasport
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
„Dacia Duster pentru bogați”. Noul SUV a atras atenția VIDEO&FOTO
Profit.ro
„Dacia Duster pentru bogați”. Noul SUV a atras atenția VIDEO&FOTO
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Matei Popa la raport: iată ce nu a făcut nici măcar o dată noul portar de la FCSB!

„Părul fetei arde vâlvătăi... Zbor final! Stop!” » GSP publică o serie specială, la 50 de ani de la perfecțiunea olimpică a gimnasticii: „Nadia, 10 la Montreal”


Comentarii (4)
sarbin
sarbin  •  27 Iunie 2025, 23:04
Postat de Sport_Billy pe 27 Iunie 2025, 20:28

Cineva de la GSP a făcut o pasiune nebună pentru acest personaj. Sunt campioni mondiali și olimpici din România care nu au apărut pe acest site de sport(?), cât această doamnă antrenoare de handbal juvenil. Dovada: https://www.gsp.ro/stiri-tag/mihaela-evi-152932.html

De cand lumea, sexul vinde. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florinviorel
florinviorel  •  27 Iunie 2025, 22:19

Te rupe la antrenamente ...

MarcelC
MarcelC  •  27 Iunie 2025, 20:57

Antrenoare la ce? Arata ca bunica...

Vezi toate comentariile (4)
Comentează