Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după ce a învins campioana FCSB: „Fără să jignesc pe nimeni, azi am fost buni”
0
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
@robdin2007 - cred ca nu ai avut in viata ta o entorsa. S-a accidentat un copil. Ferice ca nu s-a lovit cu capul de acel hidrant. Subiectul este unul complex. Din punctul meu de vedere, se lucreaza pe principiul: o mana spala pe cealalta si impreuna se curata si fata.
@robdin2007 - cred ca nu ai avut in viata ta o entorsa. S-a accidentat un copil. Ferice ca nu s-a lovit cu capul de acel hidrant. Subiectul este unul complex. Din punctul meu de vedere, se lucreaza pe principiul: o mana spala pe cealalta si impreuna se curata si fata.
Nu intelegi fiindca nu te duce capul. Plasele de protectie sunt cel mai minim lucru de siguranta pe care un organizator are obligatia sa il faca in schiul alpin. Nicaieri in lume nu se organizeaza competitii fara plase de protectie
Nu prea as crede ca schiori experimentati, de cupa mondiala, ca Achiriloaie, au refuzat sa mai participe ca asa li s-a sculat lor, in ciuda conditiilor "excelente".
Nu piciorul este problema, ci lipsa plaselor de protecție.
Exact! Aruncă mai departe, prostovane!
Ție ți-a bătut rău de tot aerul de prostie în obraz!
Daca si-a rupt piciorul pe partie nu inteleg atata scandal. Este un sport periculos!! mai ales in probele de mare viteza. Parintii nu stiau asta cand si-au dat copii la sportul asta??? De-asta se uita atata lume la probele de coborare, tocmai pentru ca sunt periculoase. Asta e adevarul, hai sa-l recunoastem. Spectaculozitatea vine din pericol.
Altfel suntem Liviu Pop. Mitraliera, Olguta, Dancila. Gargamel. Ciordache, Dan si alti multi ciudati care ne-au adus aici...Asta nu inseamna nimic. Inseamna ca ai partii mereu si toti te pacalesc ca n-ai...Unde e dom'le Tomba? Pe Hagi il am deja, dar Tomba unde e?
Nu exista sa nu ai plase de protectie, nu exista sa mergi cu mobra la JO...Usurel cu steagul secuimii, niciodata nu a fost negociabil. Nu pune nimeni botul la apaluze
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.