Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Ei, daca are, inseamna ca a muncit foarte mult si a facut mari sacrificii pentru asta. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aveti dreptate ...poz 211,...
Fata draga, jos palaria!!! Urmeaza ti interiorul si sa nu ti pese de nicio vorba din exterior!!! Esti Tu si DUMNEZEU!!! In rest... bucura te de viata!
Are. Vezi pe site-ul MTS.
Nu cred ca are renta viagera,...nu este medaliata olimpic. Sunt si alte sporturi care neavind calendar olimpic, numai mondial, nu se pot bucura de aceasta facilitate.
Frumoasa femeie, bă dar frumoasa! Ce au facut ele atunci e pistol cu apa fata de ce fac unele pe chat sau OF.Faza e ca lumea s-a schimbat, din pacate in rau, valorile clasice nu mai inseamna nimic, banul obtinut usor demoleaza principiile. Noi astia slefuiti in alt deceniu suntem priviti ca demodati, prafuiti si inutili si daca mai esti si barbat, aoleu te desfiinteaza feministii. Solutia?Poate un razboi care sa reseteze generatia asta de distrusi .Era o vorba, timpurile grele creeaza oameni de valoare, timpurile usoare creeaza oameni slabi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meserie... Corpul ala prezentat era frumos. Făcut prin munca și sacrificii. La vremea aceea,când ne bateau minerii pe la Costești,gimnastica era plătită prost în comparatie cu efortul depus. Asa a considerat atunci C. U. ca trebuie sa facă. Imaginile nu au nimic pornografic... e un corp de femeie. Dacă as avea fete și ar fi campioane mondiale le-aș da cel mai un sfat. Deja cuvântul "campion mondial" mă înfioară
Ete ca pescaria a mai pus-o de o dezbatere fierbinte .
Pentru bani, desigur. Totul se învârte în jurul banului. Și toți cei care aduc drept argument partea financiară consideră că sunt în regulă ăn ceea ce fac. Și ne mai mirăm că lumea a ajuns unde a ajuns...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.