SPORTURI  »  ALTELE  »  ACCIDENT MARIO IORGULESCU

Costin Ștucan pune două întrebări incisive în controversatul caz al lui Mario Iorgulescu: „E adevărat că l-ați externat înainte de terminarea tratamentului?”

Articol de GSP - Publicat joi, 12 septembrie 2019 21:23

Jurnalistul GSP Costin Ștucan a comentat într-o postare pe Facebook anunțul Parchetului, care a comunicat azi oficial că Mario Iorgulescu (24 de ani) se afla în stare de ebrietate și sub influența drogurilor când a produs accidentul mortal de pe Șoseaua Chitilei.

  • Mario Iorgulescu, fiul șefului LPF, Gino Iorgulescu, a fost implicat într-un accident grav în noaptea de sâmbătă spre duminică, pe Șoseaua Chitilei;
  • Acesta a pierdut controlul mașinii sale, un Aston Martin DBS, și a intrat pe contrasens, lovind un alt autoturism;
  • Șoferul mașinii a murit, iar Iorgulescu a fost operat de urgență la Spitalul Elias.

Iată postarea lui Costin Ștucan:

„Două întrebări pentru șeful LPF, Gino Iorgulescu, după apariția datelor teribile: 

1. E adevărat că Mario a fost internat într-o clinică de dezintoxicare de unde l-ați externat înainte de terminarea tratamentului?
2. E adevărat că i-ați cumpărat un Aston Martin ca urmare a unui șantaj emoțional legat de renunțarea la droguri?

Poate următorul comunicat al lui Iorgulescu va conține și răspunsurile la aceste două întrebări”

Două întrebări pentru șeful LPF, Gino Iorgulescu, după apariția datelor teribile: 1. E adevărat că Mario a fost...

Publicată de Costin Stucan pe Joi, 12 septembrie 2019

Citește și:

Parchetul a comunicat oficial că Mario Iorgulescu consumase cocaină și avea 1,96 g/l alcool pur în sânge la momentul accidentului!

Cornel Dinu, despre accidentul provocat de Mario, fiul lui Gino Iorgulescu: „Unui băiat cu probleme nu îi cumperi mașină de 300.000 de euro”

Citește și:
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
Stiri extrasport
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
Copleșit de emoții în sala Rapid, Van der Vaart i-a atribuit lui Chivu un cuvânt imens: „Știam că așa va fi!”
Handbal
Copleșit de emoții în sala Rapid, Van der Vaart i-a atribuit lui Chivu un cuvânt imens: „Știam că așa va fi!”
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
Superliga
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
Nationala
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
ULTIMA ORĂ O companie low-cost anulează aproape toate zborurile de pe Aeroportul Otopeni
Profit.ro
ULTIMA ORĂ O companie low-cost anulează aproape toate zborurile de pe Aeroportul Otopeni
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Un fost fotbalist român este judecat în Anglia, după ce a înjunghiat un jurnalist la ordinul Iranului!

Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference: „Nu contează”


Comentarii (45)
respect2014
respect2014  •  12 Septembrie 2019, 21:35

Urat caracter. Zici ca esti Cumpanasu ala de la Caracal. Profiti de o tragedie sa faci rating.

972520872778599
Carlos Mendoza  •  12 Septembrie 2019, 22:38
Postat de Liuben Liub pe 12 Septembrie 2019, 22:02

domnu stiucan acum..faptul ca tu esti un mic...jurnalist....***..cu ce ajuta intrebarea asta ambele familii? zici ca in cine stie ce tara civilizata traiesti de oamenii isi cresc copii perfect. Esti un Dan Diaconescu in direct mai sarac si cu emisiuni mai scurte si fara rating.

Dar ce băiatule, Ștucan e în business ca să "ajute ambele familii"??? Ștucan e în business să DESCOPERE. Asta și face.

972520872778599
Carlos Mendoza  •  12 Septembrie 2019, 22:36
Postat de Daniel Irimescu pe 12 Septembrie 2019, 22:33

E si reversul. Aici la mine sunt copii de oameni bogati care se sinucid

Păcat că părinții tăi nu sunt bogați. Era o șansa, la tine, acolo.

Vezi toate comentariile (45)
Comentează