Alte știri din fotbal
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
0
Fotbalistul lui Dinamo, aplaudat la scenă deschisă la meciul din Europa: „Aici e casa mea”
0
Directorul GSP dezvăluie: „Probabil el va fi titular în Turcia. Am vorbit la telefon cu Mircea Lucescu”
1
Știri din fotbal internațional
Wow! Comentariu dur la adresa lui Cristi Chivu: „Și-a arătat limitele. Șefii ar trebui să reflecteze”
0
Vincius vs. Simeone » De la „Florentino te va da afară” la „Golurile sunt pentru Florentino”
0
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
18
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
pai de aia,badr hari a facut parnaie si benny nu. tu iti dai seama ca in primele 2 instante benny a luat 7 ani si ceva de parnaie si brusc la iccj a fosta chitat? wtf is this shi8t? numai in romania este normal asa ceva.
https://www.youtube.com/watch?v=GdCu4RknrSo&ab_channel=GazetadeCluj vezi aici poate iti schimbi parerea
https://www.youtube.com/watch?v=GdCu4RknrSo&ab_channel=GazetadeCluj asta nu e sportiv
Normal ca Ghita s-o inscris in PSD! Ipocrizia de care da dovada il recomanda cu prisos alaturi de Firea. Il dispretuieste pe Benny (achitat in proces) da' il respecta pe Badr Hari condamnat la doi ani de parnaie exact pentru aceeasi fapta pentru care Benny o fost achitat. Nu ti-e rusine, falsule!
Si-a gasit partidul ideal pentru el, o sa fie un bun psdist.
radem glumim dar *** de beni trebuia sa infunde parnaia pentru 7 ani si ceva cum era normal. eu nu am stiut de povestea asta. in orice tara normala cand un sportiv care isi castiga painea din batai,devine violent si in afara ringului,este bagat la aprnaie pentru cel putin 10 ani. *** beni la parnaie hastag.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RESPECT GHITA!
Pe ala batut de Hari nu-l cunoaste, altfel nu-mi explic. ?-/
Ghiță UN frustrat!
Ghiță UN frustrat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.