Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Putini bani, sper să facă milioane cum este normal la un sportiv cu performanță !!!!Hai David !!!!
CS Dinamo un club de stat dar cu conducere profesionista 100%
Acum o sa vina Mircea Lucescu sa ne zică ca el l-a descoperit
Cel ce a scris aces articol de mizerie,oare cu cât a fost plătit ptr performanța lui?
Vezi mai jos: "SA FIE CONCEDIAT SI SA SE MAI ANGAJEZE UN COLONEL LA SRI LANGA CELELALTE MII DE COLONEI. ASA NU SE MAI POATE, PAI CE FACEM CU BANUL PUBLIC DOMNILOR?"
Știre bombastică tip gsp! E singurul lucru care interesează,nu performanța oricui ,în orice domeniu!
Printre putinii sportivi din Romania care-si merita banii castigati
cei mai buni 7mii de euro lunar cheltuiti de catre stat in ultimii 30 de ani
Nu stiu cum l-ar fi putut incorpora universitatile de la 17 ani, nu trebuie sa ai Bacu pentru universitati? In rest faptul ca CS Dinamo plateste un sportiv profesionist cu 7 mii de euro pe luna, ba inca si junior, este tipic pentru Romania. Ministerul de Interne stiam ca are alte atributii, nu finantarea sportului profesionist.
Or și care tânăr sub 18 ani poate fi salariat (cu acordul părinților) de la vârsta de 15 ani . Cei sub 18 ani au un regim de lucru mai redus . De ci poate fi plătit de X sau Y cu cât vor .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.