Articol de GSP - Publicat miercuri, 23 iulie 2008 00:00
Preşedintele Traian Băsescu a decorat ieri, la Palatul Cotroceni, 32 de antrenori şi sportivi medaliaţi cu aur la Jocurile Olimpice. Printre aceştia s-au aflat Ivan Patzaichin, Lavinia Miloşovici, Elisabeta Lipă, Diana Mocanu, Marius Urzică, Mariana Bitang şi Octavian Bellu. "Vreau să cred că cei care au preluat ştafeta de la dumneavoastră vor completa lista de mari campioni olimpici ai României", a spus Băsescu.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!