Alte știri din fotbal
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Le-a „citit” viitorul » Trei titulari, OUT de la naționala României?!
0
MM Stoica l-a zdrobit pe jucătorul naționalei, după eșecul cu Turcia: „A făcut multe greșeli”
0
Știri din fotbal internațional
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
13
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Cat de anti Trump ai fi la faza asta nu poti sa nu fi deaccord cu el . 1) cine e asta ? 2) ce treaba are uj show din Ststele Unite cu America de Sud 3) de ce atata cornografie la un show sportiv ? 4) voua chiar nu vi s-a acrit de actori, cantareti si sportivi care in loc sa presteze ne tin noua lectii de moralitate? Vreti o societate normala? Incetati sa sexualizati totul e simplu
Trump nu citește articolele astea, dar ambasada SUA da. Și e clar că nici un corespondent GSP nu va primi viză de SUA pentru CM 2026, fiind dușmani ai președintelui american.
Doar suveranistii nostri sunt dintr o data fani Trump dar culmea inclusiv cei care l au votat il urasc acum, nu este eveniment major ca propriul popor sa nu aibe ceva de comentat cu ce se intampla in SUA. Si crede-ma ca eu nu sunt reporter sa vb aiurea pentru ca am toata familia acolo si este ceva RAU!
Habar nu am daca gsp e anti trump sau nu, dar la faza asta, cretinul, are dreptate. E un show global, se uita toate categoriile de varsta. Hai ca dau alea din fund o data, de doua ori, e ok. Dar nu tot spectacolul sa fie asta. Cat despre artist....habar nu aveam ca nivelul de acceptare este atat de jos, mi s-a parut EXTREM DE SLAB, dar na, poate a fost singurul ce a acceptat afrontul fata de trump. Daca asta au vrut organizatorii, ii felicit si sunt ok cu ce au facut. Felicitari maxime pentru echipa ce a facut show-ul, pentru cameramani, pentru regizorii de transmisie, pentru dansatori si figuranti....sunt la alt nivel fata de ce se intampla in europa.
ce "atac" vezi tu aici?!.. sa informezi oamenii despre actiunile lui Trump e un "atac" ?! e un articol sportiv într-o gazeta sportiva unde nu e absolut niciun atac , doar o stire simpla..
Care voi?
Trump a depasit orice bun-simt, acum ataca pe oricine, nu numai rivali politici si sefi de stat straini, i s-a pus pata si pe acest artist latino-american care promoveaza doar pacea si întelegerea.. cel mai "dezgustător" e chiar Trump care NU a platit în veci impozite, marele businessman miliardar nu a dat un dolar la Impozite, zero.. mult nu mai are, Slava Domnului, sa rezistam la acest personaj caricatural extrem de negativ.
In sfarsit avem o publicatie (??) care e pe fata anti-Trump, nici o zi fara un atac la presedintele SUA. Apropo, credeti ca-l jeneaza? Pe el sau pe noi elucubratiile voastre obamiste?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.