Alte știri din fotbal
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Martor la leșinul lui Mircea Lucescu în cantonament: „A fost foarte nasol, nu știam cum să reacționez”
0
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina din Superliga este alta!
0
Știri din fotbal internațional
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
PSD trebuie să își asume o sumedenie de înfrângeri.. Ce a pățit în București, unde diferența de procente sunt similare cu un KO în primele 5 secunde ale unui meci (că tot este vorba de Ghiță). Iar parte din aceste înfrângeri, sunt și specimenele gen Ghiță, aduși prin Parlamentul sau Senatul României. Ar fi interesant de văzut activitatea domnului Ghiță, de când este reprezentat PSD în slujba statului și cetățenilor!
Deci asta tot gaseste dovezi de frauda de-a dreptul, pt ca nu e neatentie si asta baga Nihil Sine Deo. Tot s-a rostogolit treaba asta ca frantuzoaica ar fi fraudat alegerile acum 4 ani cand de fapt prinsesera pe reprezentantul PSD cu teancul de procese verbale gata de completat.... Armand a avut dosar penal pt imaginile alea, pe care l-au tot intins vreo 2 ani, poate poate reusesc sa gaseasca ceva si nu au gasit nimic... Clasicul caz de hotii striga hotii. Si acum tot ce se gaseste sunt voturi luate de la ea, nu de la psd-ist... ce coincidenta, nu??? Si hai sa aduc aminte si de 2016 cand Armand a pierdut la mustata vs "diamant", nu avea partid serios sa o sustina a avut reprezentanti in doar vreo doua treimi dintre sectii.... Eh, a castigat peste 90% dintre sectiile unde a avut om care sa urmareasca si a pierdut TOATE celelalte sectii... unde si numarul de buletine anulate a fost de vreo 4 ori mai mare decat media... Si ganditi-va daca statistic e posibil asa ceva....
Doamne saracu de el, nu i-a zis nimeni ca desi pare greu de crezut cu capatana aia de zimbru, pare mai destept decat cand deschide gura
Pumnii luati in cap ... isi arata efectele. :)
De la atatia pumni in cap,mintea lui Ghita-i dusa..lasa oamenii in pace,zmeule
acest individ patibular, membru si emblema a uni partid asemeni, da cu pumnul si rezolva tot, asemeni parlamentului din care face parte.
87, anul din care evolutia personala a stagnat la nivel de nou-nascut.
La mintea lui, bine ca n-a sarit s-o bata....
Iarasi s-a gasit *** sa vorbeasca. Nimic notabil si util pentru cetatenii care l-au votat sau pentru cei care nu l-au votat.....doar scandal!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ghita...te astept diseara la portita ! Sa-i dai un b/vot la Primarita !! Raule ! Te iei de Doamna Primar ...............!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.