Alte știri din fotbal
Petrolul, victorie la scor în cantonamentul din Polonia
0
Ilie Drăgan a recuzat și al doilea arbitru propus de TAS, pentru procesul cu Răzvan Burleanu
0
Scor de maidan în amicalul Rapid - CS Afumați
0
Noul atacant de 1,5 milioane € din Superliga a lucrat cu Boloni » Antrenorul dezvăluie de ce nu l-a folosit prea des
3
Știri din fotbal internațional
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
0
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Spania a pierdut doi fotbaliști de atac
0
Trebuie să vedeți aceste imagini! » Petrecere nebună în vestiarul Capului Verde: trabucuri, dans și „1%”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Incredibil,numai de marea doamna Francu nu se luase Basescu, in 5 ani ia mazilit pe toti adversarii politici, dar sa o schimbi pe femeia care toata viata ei a muncit pe branci pt. sportul constantean, acum acesta e primul loc in Romania, ce sa faca doamna Francu, s-o obligam sa se inroleze in haita PDL=ista, hai tot poporul sa ne facem basescieni.
Ce a ajuns o placinta pt ca asta este pe linga aceasta doamna a sportului romanesc o jigodie si atit .Sa traiti bine in pamint jegosilor care sinteti si nu respectati performanta
Cam multe similitudini cu ce se-ntampla pe vremea odiosului: daca vrei sa ocupi o functie trebuie sa fii membru de partid; competenta nu e criteriul de baza!?! Politrucii, lingaii, oportunistii, secaturile, cameleonii, sunt rasplatiti cu functii. Ciudat, absurd. Aceasta e cea mai sigura cale spre contra-performanta si totusi asta promoveaza Romania. Astept, sincer, sa aud ce argumente au Basescu si ai lui pentru o strategie atat de paguboasa noua!? Bravos natiune, halal sa ne fie!
pai ce psd cum a facut in mandatul lor..la directorii de licee,cine nu era cu psd era schimbat si asta va spun din sursa sigura unde la un liceu directorul a fost schimbay pe motiv ca nu era din psd.nu ma mir ce fac astia acum oarecum lucurile sunt la fel
Basescu-le nu te astepta sa-te votez coruptule ai creat un guvern de corupti rusine, rusine sa iti fie
Trebuie sa dispara politizarea asta din toate institutiile statului altfel ne ducem de rapa rau de tot!Afara cu politicul,desfintarea prefecturilor de urgenta care acum sunt doar cuiburi politice care nu fac altceva decat sug singele romainilor.In tarile vestice nu exista prefecturi.
Nu va mai lamentati atata.Toti au fost numiti politic si sunt demisi tot politic.Macar de le-ar fi frica cand sunt pusi acolo ca pot fi dati afara daca nu fac politica cum trebuie
ce usor de manipulat sunteti, 2 articole si gata, secatura asta de francu dupa ce se tragea-n poza cu hagi a mancat la rahat si nu s-a lasat pana n-a schimbat denumirea stadionului din Gh Hagi inapoi in Farul asta dupa ce era cea mai ferventa sustinatoare a lui, o nesimtita profitoare si o securista ordinara
e epurare politica si in scolii....directorii scolilor sau fost schimbati pentru k nu faceau parte din acelasi partid k inspectoru din dolj ....chiar si femeile de servici au fost schimbate.....nesimtire curata.....asta mai e tara...akma trebuie sa indeplinejti toate criteriile politice....thoamneee
DIN PACATE TRAIM INTR-O TARA IN CARE VALORILE SUNT DATE LA O PARTE ....DE AIA NE MEGE ASA DE BINE PT CA PUNEM IN MINISTERE FEMEI CARE AU STAT CAPRA ......EX UDREA...... TOT CE TREBUIE SA FACEM SA NE SCAPAM DE HOTII , TALHARII SI INCULTII DIN PD-L , E CA SA IESIM LA VOT SI SA VOTAM SCHIMBAREA .......MERITAM TOTUSI SA TRAIM CU ADEVARAT MAI BINE !!!!! JOS BASESCU SI PD-L
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.