Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
2
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Echipa de tradiție din Germania riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
oare nu i-a spus nimeni acestui derbedeu ca nu ia medalie daca mutileaza pe cineva pe strada?oare acestor luptatori nu le este frica de lege nu se gandesc la consecinte nu isi dau seama ca isi pericliteaza cariera sportiva,iar anii de antrenament sunt in zadar daca ajunge in puscarie ca din sportiv de performanta devine un renegat al federatiei de specialitate?poate daca erau 2 sportivi care se bateau in afara ringului si erau si de aceiasi categorie in mod sigur se implica federatia de specialitate mai mult bineinteles pentru musamalizare.si acest derbedeu cat si cel care i-a dat un pumn dj-ului care a decedat sa faca puscarie asa ar fi normal .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.