SPORTURI  »  ALTELE  »  MIRCEA BADEA FĂCUT KO

MIRCEA BADEA FĂCUT KO // FOTO Prima apariție a lui Badea după bătaia încasată: „M-am lovit la cap și nu înțeleg”

Articol de GSP - Publicat luni, 04 februarie 2019 10:34

Mircea Badea a avut aseară prima apariție televizată după ce a fost făcut KO în 5 secunde de Teodor „Tedi” Emi, campion național de Muay Thai si Wu shu. 

Prezentatorul de la Antena 3 a fost în studio la emisiunea „Sinteza Zilei”, unde n-a părut foarte afectat de cele întâmplate sâmbătă după-amiază.

A fost extrem de zâmbitor și chiar pus pe glume. A făcut o singură referire la bătaia încasată, când a comentat refuzul lui Klaus Iohannis de a numi propunerile premierului Viorica Dăncilă pentru Ministerele Dezvoltării și Transporturile.

Eu m-am lovit la cap în weekend și poate nu mai înțeleg bine”, a glumit Badea. Chiar dacă nu digeră înfrângerea, prezentatorul lasă să se înțeleagă că nu este afectat.

CONTEXT: Mircea Badea, cunoscutul prezentator de la Antena 3, a fost protagonistul unor imagini incredibile sâmbătă după-amiaza. Badea a fost făcut knock-out într-un meci demonstrativ de kick-boxing de către Teodor „Tedi” Emi și a avut nevoie de intervenția medicilor pentru a-și reveni. După câteva zeci de secunde, prezentatorul TV și-a revenit.

VEZI ȘI:

VIDEO Mircea Badea continuă să fie ținta ironiilor după KO-ul încasat în mall » Reacția de 20.000 de like-uri a lui Marian Godină, gluma indecentă cu Carmen Brumă + bancnota „lansată” de BNR

Citește și:
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
Superliga
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
Stiri extrasport
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
FC Argeș își pierde golgeterul! Gazeta are numele: primii trei jucători care pleacă sigur în vară
Superliga
FC Argeș își pierde golgeterul! Gazeta are numele: primii trei jucători care pleacă sigur în vară
Ultima speranță a „cetățenilor” e fiica lui Pep! » Maria, luată cu asalt pe rețele
Campionate
Ultima speranță a „cetățenilor” e fiica lui Pep! » Maria, luată cu asalt pe rețele
Schimbare importantă pregătită în facturile de telefonie din România
Profit.ro
Schimbare importantă pregătită în facturile de telefonie din România
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Un fost fotbalist român este judecat în Anglia, după ce a înjunghiat un jurnalist la ordinul Iranului!

„I-am dat un picior în gură lui Bumbescu de nu și-a dat seama cu ce l-am lovit!” » Dezvăluire despre un conflict incredibil în vestiarul Stelei '86


Comentarii (38)
spinoza
spinoza  •  04 Februarie 2019, 13:22

Aceeasi fata aroganta de papagal spilcuit! Bleah!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  04 Februarie 2019, 13:07

pacaliciului asta si daca ii dadea o palma il facea ko. ultimul maimutoi de pe sticla.

balauru48
balauru48  •  04 Februarie 2019, 11:40

Ce nu intelegi? Tu esti lovit la cap din nastere.

Vezi toate comentariile (38)
Comentează