Alte știri din fotbal
Cu lacrimi în ochi, Zeljko Kopic a spus tot ce are pe suflet: „Nu simt respect! Pentru mine e dureros”
13
Gâlcă a numit cel mai greu moment din Rapid - Dinamo: „Eram montați, dar s-a întâmplat asta”
1
Marcatorul celui mai controversat gol al serii, reacție după victoria în fața lui Dinamo: „La acest capitol stăm foarte bine”
1
Dina Grameni, în extaz după victoria cu Dinamo: „Eu zic că noi avem prima șansă la titlu”
0
Știri din fotbal internațional
Arda Guler, adversarul României în barajul pentru CM, gol de la 68 de metri în LaLiga! Cea mai mare distanță din istoria competiției
0
Încă un pas greșit! Manchester City se încurcă la West Ham și îi pune titlul pe tavă lui Arsenal
0
Țineți minte numele! A devenit cel mai tânăr marcator din istoria Premier League și o apropie pe Arsenal de titlu
0
„Chivu s-a încuiat în vestiar, s-a întâlnit cu președintele Marotta” » Scenele de la finalul meciului Inter - Atalanta
1
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
2
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ce a stat în spatele deciziei lui Donald Trump de a lovi Iranul și lupta ...
Libertatea
Badea, deliciul romanilor! Acum sa il vedem si intr-un meci cu Banciu in care pierde operatul si piticania de Banciu. A ras nevasta-mea de Chiar El aproape o ora.
Azi, era cât p-aci să mai consemnăm un KO. La Călărași.
Un lesinat. La figurat, acum si la propriu :)
Care mare bataie ma?! Doua lovituri e mare bataie? Daca era smecher il caftea cateva minute sa sufere, se juca cu el. Așa ia prins 2 lovituri repede ca ii era frica ca ii prinde tataie Badea vreo norocoasa si il face de ras :)))
Box se lauda la televizor ca a facut si da la sac frecvent. A luat si lectii de kick-box, in plus si pentru acest meci, dar tehnica nu se vede.
Aaaaahh, ce bine-mi pare că și-a luat-o în freză Gură Bogată !
explica-i la ala de sub peluza , el zice ca asta a fost box :))))
a nuuu nu n 5 secunde poate n 10
Mi-a adus aminte de o replica din Las Fierbinti: "cam scurta lupta, voinice!" :))
bah asta nu este box :))))))))))))) mai bine nu mai scrii, ca scrii numai prostii, parca este alexbibilica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.