Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane, după ratarea monumentală din Anglia - Ghana: „Pur și simplu nu a fost ziua mea”
0
Columbia a învins-o la limită pe RD Congo și a obținut biletul pentru „șaisprezecimile” CM 2026
0
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
ce prostii scrieti ziar de 2 bani.a plecat omul ca avea finala de k1.si daca il omora era arestat nu?si il putea omora la fel si pe sora.cautai subiecte senzationale sa va vindeti fitzuica asta nenorocita.
Total de acord, atata timp cand practici un sport de contact stii ce riscuri implica, si sunt singur ca a avut mentionat asta si in contract Vitali
Câtă vreme se semnează o declaraţie prin care se atestă faptul că sportivul cunoaşte riscurile sportului pe care îl practică...nu mai are importanţă de ce a plecat în mare grabă / sau fără mare grabă Semmy!
baGATIL LA PUSCARIEEE !!!
scrieti pe ytube badr hari - sammy schilt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.