Alte știri din fotbal
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Știri din fotbal internațional
Lamine, ca niciodată: „Mă emoționează să-l văd pe fratele meu fericit. Este ca...”
0
„Este ultimul meu meci” » După eliminarea de la Mondial, căpitanul și-a anunțat retragerea de la echipa națională
0
Dan Șucu are pe lista de achiziții un star de la Mondial! » Atacantul a influențat jumătate din golurile echipei sale
0
Eliminat de Ronaldo, Modric se ia de arbitraj: „Dacă era invers...”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
@cacatalin Totusi, nu ne-ai spus daca esti pro sau contra acestei manifestatie Am auzit ca "fratii tai" panslavici sunt platiti de catre USAID.. Confirma daca este asa, ca vad ca stii cine este platit de USAID In schimb, ca orice trol rusnac, ai folosit whataboutism legandu-te de manifestatia din Piata Victoriei Au fost de 20 ori mai multi decat cei care au venit pentru voi la Georgescu
))) au venit câteva sute de "rezistenți")))) cred că au ieșit doar ăia care merg la proteste pe "datorie")) este greu fără banii usaid)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Curată deontologie, până acum vreo 3-4 ani era dușmanul omenirii vaccinate domnul Novak Djokovic, câștigătorul a 24 de titluri de Grand Slam, acum ... chiar nu vă este rușine !?
Sunt sigur, bă paiazză sorosist fcsbista, ca au venit cu trotineta electrică fluturând un steag rogvaiv! :-))))) Asta e, fără fondurile USAID viața e pustiu! :-))))
Am crezut ca " marele luptător" Nole a fost în strada. Cind colo doar ce a postat pe internet. Bravo lui! Războinic adevărat!
Slujitorii criminalilor și răpitorilor / violatorilor de copii sunt pe făraș în toată Europa.
Protest mare! Dar nu se poate compara cu protestul organizat de AUR, un milion!!!
Tu esti, Putin? Visati numai scenarii. Oamenii s-au saturat de coruptie. Studentii sunt regizorii, daca vrei. Doar ca rusii nu o sa lase sa le scape Serbia din mana, asa cum nu au vrut sa le scape nici Ucraina. Da, stiu, America, Occidentul decadent... Numa' Mama Rusia e cea mai faina. De asta o iubesc toti vecinii si de asta orice om ar vrea sa traiasca in Rusia lui Putin, niciodata in Franta, Anglia, Spania etc...
Esti trist ca nu mai poti alege pe unul mai bolnav decat tine? Vorba aia, secatura la secatura trage... Macar aia din Piata Victoriei nu au fost adusi cu autobuzele si nu se vand pe doi carnati, ca fratii tai de suferinta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.