Alte știri din fotbal
Kopic chiar vrea atacantul din Superligă! Ce i-a transmis conducerea lui Dinamo
1
Dinamo, tot mai aproape de transfer » Contract întrerupt pentru jucătorul dorit de „câini”
1
„De multe ori mă criticau și eu aveam 7 goluri consecutive pe Giulești” » Alex Dobre dă cărțile pe față, la final de 2025: „Știți ce m-a frustrat cel mai mult?”
2
Transferul lui Joao Lameira a intrat în impas » Ultimele detalii de la negocieri
0
Știri din fotbal internațional
FIFA a impus o sancțiune dură unui club cunoscut » Au primit interzis la transferuri
0
Când va debuta Louis Munteanu la D.C. United » Detaliul nefericit despre noua lui echipă
1
IFAB votează 4 modificări în regulamentul fotbalului! Noutate la analiza VAR + Extinderea regulii de 8 secunde la auturi
2
Vladislav Blănuță, criticat în Ucraina: „Transfer dezastruos”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Echipajul unui petrolier ce se îndrepta spre Venezuela a pictat steagul ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Fost ministru PSD al Finanțelor ironizează bradul de Crăciun de la MIPE: ...
Libertatea
bai ziaristilor care "va pasa de sport, poate prea mult", baietii astia ar fi trebuit sa fie pe prima pagina a editiei tiparite de azi, nu un oarecare fotbalist alexa pt ca medaliile cucerite de sportivi romani anul asta se pot numara pe degete, mai cu seama medaliile de aur. DAR VOUA VA PASA DE SCANDALURI, POATE PREA MULT!!!
Felicitari dragilor!!! Ce bucurie imensa ne-ati facut cu aceste 2 medalii...AUR si ARGINT... EXCEPTIONAL!!! HAI ROMANIA!!!
felicitari!asta da performanta! bai ziaristilor, cum va pasa voua de sport? cu alexa pe prima pagina si cu soferul de autobuz?victoria HCM-ului de aseara ati bagat-o ultima stire pe site! ce va mai pasa de sport...
la fel a fost tratata si campionatul european de tenis de masa
sa lasam fotbalul, ca nu ajunge nici la varful cizmei acestor sportiv, din punct de vedere al performatelor obtinute...si nu cred ca e corect fata de ei sa venim noi cu fotbalu nostru plin de mizerii,...respect si salutari
felicitari baietilor, stafului si succes fetelor, asta e adevarata performanta sportiva, prin munca, concentrare si seriozitatea, Brava!!!
Va pasa de cioban, de circ, de chici, de borci, de mitici, etc... NU AVETI NICIUN MERIT pentru aceasta super performanta, ipocritilor. Parca o reaud pe ridzi vorbind despre regretatul Cosma... In fine. Oricum, sincere felicitari pentru aceasta performanta deosebita.
Se mai si lauda ca le pasa. Incredibil! Nici nu stiam ca Romania lupta pentru vreo medalie...
cum sa nu va pese voua asa mult de sport? Ati mai scris vreun articol despre ei pana acuma? Direct ca va pasa de sport. Sunteti penibili jur
BRAVOO!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.