Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Important e sa te clasezi in primii 58!
Daca imi aduc bine aminte si Dan Chisu a terminat cursa in vreo 5 zile si dupa aia a stat cu dureri lombare vreo 2 luni in pat :))))))) deci, performanta !!!!!!!!!
Pacat ca nu ne spun si la cate ore de echipajul castigator a terminat Chelutu :)) Va spun eu, castigatorii au terminat in 38h 33min (total) iar echipajul de pe 54 in 89h si 59 min :))) Adica aia de pe 1 faceau si drumul inapoi inainte sa ajunga Chelutu la linia de sosire :))) Ma baieti, locul 54 la o cursa de-asta inseamna ca ai fost la plimbare pe-acolo, pentru ca ti-ai permis. Sa dai asta ca pe o performanta, ca ai condus ca mamaie doar ca sa nu rupi masina... :)))
Cu toti la Universitate ,pe ritmuri de rap :)))
Sa inchei o asemenea competitie este cu adevarat o performanta, felicitari si respect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.