Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, în comă la Terapie Intensivă » Comunicat de ultimă oră emis de SUUB: „Întâlnire complexă a personalului medical”
80
Cum se mai simte Cornel Dinu, legenda lui Dinamo » Mesajul scurt pe care îl transmite apropiaților
0
Tinerii de perspectivă remarcați de selecționerul Ion Marin: „Calităţi certe. Asta le spun tuturor” » Principala problemă: „Dacă aleg alt steag, ce putem să facem?”
0
Reacție oficială, după ce fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Mirel Rădoi
0
Știri din fotbal internațional
O statistică a lui Kompany îi dă fiori Realului
0
„Un gând pentru Mircea Lucescu?” » Conferința lui Chivu a fost despre viață, nu doar despre fotbal!
0
Istvan Kovacs, delegat la cel mai încins sfert de finală din Liga Campionilor
0
Suporterii nu mai au răbdare cu Szoboszlai » Schimburi dure pe teren și pe rețelele de socializare: „Un arogant”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
Ce îi lipsește României ca să meargă în direcția bună? Un politolog din SUA ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu rămâne în stare gravă la ATI: ultimele informații de la ...
Libertatea
Sunteti intr-o mare eroare, dar e normal daca nu prea scrieti de polo.Se califica 4 doar in cazul in care Serbia nu se afla in primele 4 deci lucru imposibil.Deci se vor califica 5 echipe.Cat priveste sistemul de calificare sigure de calificare sunt doar castigatoarele grupelor., urmand ca locul 2 din prima grupa sa joace cu locul 3 din grupa 2 si invers.Deci daca nu vom castiga impotriva Spaniei v-om juca impotriva USA.Asa ca domnilor ziaristi dati informatii corecte cititorilor.
pai nu-i asa ca dak termina pe 2 s-ar putea sa dea pe serbia sau sua echipa foarte bune avand in vedere ca serbia e campioana mondiala iar sua vicecampiona olimpica si sansele pt a ne califica cred ca sunt fffoarte mici
wow ce scor oricum e bine ca i-a batut Forza Romania !!!
@bombon: tot de la 5 seara
La ce ora e maine meciul cu Spania?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.