Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Nu-i mai lăudați pe *** lor *** de voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cinste lor! Nu sunt vreun simpatizant al ungurilor dar spun fara retinere ca sunt mult ,foarte mult peste noi...dar ce-i drept ei nu au prin federatii de-al de nasu' si corleone...nu au in fruntea tarii de-al de ciolacu, dancila, iohanis si altii...noi suntem hoti,prosti dar mandri!
Mîntuirea frumosului necesită trudă și jertfă. Tradiția, cultura sportului și nu numai a sportului te obligă: dacă ne uităm la numărul medaliilor olimpice cîștigate, Ungaria este în top 10. Privind lista capitalelor sportului, al orașelor organizatoare de competiții europeane sau mondiale, Budapest este iarăși în top 10, printre orașe ca Paris, Los Angeles, Londra, New York, Manchester, Madrid, Barcelona, Tokyo . Mulți nu știu că Olimpiada din 1920-ulterior dată lui Antwerpen-trebuia să organizeze Budapesta. Toate aceste investiții ce se fac, se pot privi prin prizma "conceptului olimpic", pentru că acestă dorință, acest vis de a organiza o olimpiadă nu a dispărut.
Vai, vai ce revoltat ești tu că ungureii sunt în infringment, de parcă pentru o justiție oarbă e musai un DNA dar mai ales un "stat paralel", caricaturilor ?!
Prin acest proiect, capabil să găzduiască al treilea cel mai mare eveniment sportiv din lume, pentru prima dată în această parte a Europei, a fost rehabilitată o "zonă de rugină" a orașului, de peste zece hectare, rămasă încă de pe vremea comunismului. Cifra de circa 550 milioane de euro cuprinde nu numai Centrul Atletic Național, ci costul întregii infrastructuri.
Nu exista DNA in Ungaria, nu se investigheaza absolut nimic, de-asta si sunt in infringment. Poate sa le dea UE dosar complet care dovedeste furtul si in Ungaria tot nu se face nimic pentru ca absolut toti sunt oamenii lui Orban.
Domnilor, anuntati-l repede pe nea Gigi Valiza . Are șanse mari acolo pt ca nu exista vreun Talpan care sa-l umilească punandu-i tot felul de condiții.
cu bani facuti de la noi, ca doar MOL si OTP unde cara banii?
In principal pentru ca au mai multe staruri ***, dar palaria jos pentru infrastructura si pentru patriotismul lor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Ungaria. Bravo maghiarilor. Iar ne dau clasa cu o noua investitie. Si atunci va intrebati de ce vecinii nostri, cu jumatate din populatia noastra, sunt mai vizitati de turisti si bine vazuti in multe domenii. Sunt mai harnici si mai dornici de reusite! Noi nu. Noi nu putem, noi nu vrem. Avem multe de invatat de la ei. Mai ales voi, nationalistilor!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.