Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu s-a pronunțat în lupta la titlu din Superligă: „Ea pare ușor favorită”
0
„Nu este o surpriză că s-a dus la FCSB” » Oficialul Craiovei nu exclude o eventuală revenire a lui Rădoi în Bănie
0
Imagini de pe șantierul stadionului de peste 100 de milioane de euro: „Se mișcă pământul. La propriu!”
7
Mircea Rednic: „Încăpățânare! Asta este cea mai mare problemă la Dinamo”
2
Știri din fotbal internațional
Unai „The Flash” Emery scrie istorie la Aston Villa: 100 de victorii în timp-record!
0
Răsturnare de situație în cazul lui Dusan Vlahovic! » Atacantul sârb are oferta pe masă și șansa să fie titular
0
Fostul jucător al lui Porto a fost arestat pentru trafic de droguri » E membru principal al grupului infracțional
0
Candidatul la președinția Barcelonei promite: „Haaland vine la noi, nu la Real Madrid!” + „Messi se întoarce”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
O cântăreață și-ar fi băgat coada în familia unui mare sportiv. Starul, pus ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ „O mare onoare să-i omor!”: Donald Trump promite un nou atac ...
Libertatea
100%
Ești de belea !!!
Stire de 2 bani: cine sa dea 800.000 euro pe o vila din Barlad de acum 15 ani?!! Nu ia nici jumate din suma asta.
Titi Aur în om de nota 10, dar aceasta casa nu face nici pe jumătate și asta datorită piscinei. Știu că au intrat bani gârlă în ea, dat este deja cu designul învechit și mai cu seamă prețul este dat de locație. În Bârlad preturile nu sunt încă atât de mari. Eu nu înțeleg cum oamenii își bagă toți banii în case de genul ăsta de care nu au nevoie
Pe olx a plătit ca sa isi vândă casa aici ii fac reclamă gratis. Nu o sa vândă niciodată la banii ăștia în Bârlad. Isi face aproape de capitala alta doar se umple cu bani de la stat. Ia aproape 2mii de euro de cursant înscris de la institutiile bugetare pentru o zi de "școală ".
Pe olx a plătit ca sa isi vândă casa aici ii fac reclamă gratis. Nu o sa vândă niciodată la banii ăștia în Bârlad. Isi face aproape de capitala alta doar se umple cu bani de la stat. Ia aproape 2mii de euro de cursant înscris de la institutiile bugetare pentru o zi de "școală ".
arhitectura mai ales cea interioara de com. BUZESCU
problema mea este de unde a avut banii ; si mai ales cu ce si-a permis sa o tina 15 ani nelocuita ; oare din 'macaneala" de la televiziuni pe conducere preventiva si cat de prosti si agresivi sunt soferii romani si ce amenzi mici avem???
Având in vedere locația, la banii astia doar vreun potent .. lingurar sau spoitor sa se încumete. Dar Astoria le place cu turnulețe. Pe de alta parte ar avea bani si vreun funcționar de stat de pe acolo dar in acte nu vor scrie niciodată 800 k eur, ca automat intra in vizorul ANAF. Mai rau i-ati facut lu' nea Titi cu reclama asta.
Alo redactia se vinde Titanicul? Vedeti va rog ca ati adaugat doi de zero in plus...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.