Alte știri din fotbal
BOMBĂ: Eddy Gnahore la FCSB! Gigi Becali a confirmat transferul: „E rezolvat”
9
Universitatea Craiova, prezentare specială a noului echipament » Au folosit inteligența artificială în clipul cu Ilie Balaci și Ion Oblemenco
4
A semnat cu Dinamo și dezvăluie: „Când am auzit de interes, am început să râd”
0
Nicolae Negrilă își pune bazele într-un om-cheie de la Universitatea Craiova: „A avut mână bună”
0
Știri din fotbal internațional
Și brazilienii s-au răsculat împotriva lui Donald Trump! » CBF apără arbitrul care l-a eliminat pe Falorin Balogun
0
Kylian Mbappe, victima rasismului în Paraguay! Val de jigniri din partea unei senatoare: „În loc de lapte matern, sugea nuci de cocos”
0
Atac fără milă: „Dacă Putin făcea la fel, războiul pornea în 2018. Trump și Infantino târăsc azi fotbalul în hazna!”
0
Gianni Infantino a rupt tăcerea după scandalul de la Mondial: „În timpul conversației cu Donald Trump...”
6
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
O mamă și-a bătut și tras de păr fiica, în plină stradă, sub privirele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
cnn, nbc si toata media face propaganda pe fata pentru kamala deci care e problema?
Asa si ? Nimeni nu are voie sa-i faca reclama lui Trump fiindca nu-i corect politic ? Sper sa cistige alegerile !
voi va dati seama ca este pentru prima data in istoria omenirii cand se "joaca" pe muchie de cutit o alegere in care un candidat a suferit o tentativa de omor. asa ca idee,reagan in 1984 dupa tetantiva de omor asupra sa a castigat toate statele mai putin cel in care s-a nascut contracandidatul sau. bah,toate,iar aici se "joaca" pe muchie de cutit? in ce lume bolnava traim.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.