Alte știri din fotbal
Radu Miruță, anunțul momentului despre promovarea Stelei: „Am ridicat bariera pentru a intra în prima ligă”
4
Basarab Panduru a spus ce răspuns îi va da Charalambous lui Gigi Becali: „Vă spun și de ce cred asta”
0
Ruptură la nivel de acționariat? Marica, deranjat de decizia lui Gică Popescu: „M-am simțit exclus, prost”
2
Cristi Săpunaru știe ce nu merge la Rapid: „Nu l-am auzit să vorbească! Uite, Mihai Stoica...”
0
Știri din fotbal internațional
Strigătul de luptă al lui Harry Kane: „Nimic de pierdut! Atunci suntem cei mai buni”
0
Căpitanul lui PSG, la capătul unei seri epice: „Este meciul la care am visat cu toții de copii”
0
Suspendatul Vincent Kompany acuză arbitrajul după eșecul de la Paris: „Extrem de discutabil”
0
Luis Enrique, impresionat după meciul anului: „Cel mai bun pe care l-am antrenat vreodată”
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
27
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
Cinci indicii din războiului din Iran care arată că NATO nu este pregătită ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
Imi pare rau..:(( dar nu a fost vina nimanui...a fost un super om si mai ales un sportiv deosebit!..Dumnezeu sa-l odihneasca.Sportul mondial a pierdut un om deosebit!
RIP
Nu, culmea prostiei si indolentei o reprezinti tu si ceilalti care pretind ca cei 2 piloti care veneau din spate au vreo vina... Doar niste OTV-isti care-si dau si ei cu parerea doar ca sa apara in peisaj. Dupa ce ca nu stiti ce e aia o cursa motorizata, nu aveti nici macar bunul simt si tactul necesar sa va abtineti a debita tampenii... Eu propun sa-i dati id-ul de mess lui Rossi, sa-i explicati voi ce trebuia sa faca in situatia respectiva.
Dumnezel sa-l odihneasca ! Respect SuperSic :( . Ma uitam la cursa live. am vazut faza de nshpe mii de ori, nu aveau rossi si edwards cum sa il evite, viteza prea mare , ei erau concentrati pe duelul lor , si deodata sa fii secerat .. a fost un accident urat. Sper ca Rossi si Edwards sa isi revina psihic, si condoleante familiei Simoncelli.
Odihneasca-se in pace.. E tragic ce s-a intamplat. Poate daca avea casca legata, nu stiu exact cum se numeste curelusa aia, nu ii cadea casca.
Eu nu cred , eu sunt sigir ca mataluta reprezinti esenta prostiei si a indolentei . Esti un "roman adevarat" , care le stie si le rezolva pe toate , contesta si comenteaza orice numai sa-l ia cineva in seama . Cred ca daca te urci pe un motor cu mai mult de 4 CP , mori in primul cos de gunoi , adica acolo unde-ti este locul .
Si lui Senna i se gasea vina si-l tot "desfiintau" tot felul de amatori . Nici bicicleta ca sa nu mai vorbim de scuter nu te iarta la franare in viraj , dar motoarele astea ! . Lasa-i , se baga si ei in seama . Adio Sic !!!
Nu inteleg cati trebuie sa moara ca sa se mai schimbe regulile. Sunt multi prosti pe aici care tot comenteaza legat de formula 1 ca nu mai este aceeasi ca acum 4-5 ani. Au redus capacitatea motoarelor ca sa fie competitia mai sigura, acelasi lucru trebuie facut si la moto gp.
Dumnezeu sa-l ierte. Ti se face pielea de gaina. Nu m-am uitat la moto gp, am vazut acum cand am dat refresh la pagina :|
Iar pleznitul asta cu comentariile lui de roman genial. Daca un multiplu campion mondial nu l-a putut evita, probabil puteai tu, spartule. Si mai conteaza a cui a fost vina? Astea-s cursele... Iar singura vina e a naturii ca a facut un asa bivol ca tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.