Alte știri din fotbal
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
Ioanițoaia analizează naționala: „Au fost speriați de bombe” + O concluzie amară și un reproș pentru Lucescu: „La asta mă așteptam”
12
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
9
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
"isi traiesc viata si se distreaza" Ce distracție vezi in a sta la o coada imensa ore in sir pentru a urca si a cobora? Distracții infantile? Ești traumatizat de cozile din timpul comunismului: pentru tine a sta la coada este o distracție?
Sa stai la atata coada...trebuie sa fie penurie de neuroni....Va meritati soarta descultilor...
Românii sunt de râsul Europei. Aceeași turmă de oi disperate, fără minte, fără disciplină.
Într-adevăr trebuie sa fi sărac cu duhul daca ești dispus sa stai la o coada așa de mare doar pentru a face ce fac si alții si numesc "distracție".
Stimate autor al acestuia articol, este foarte dificil sa va informați înainte de a induce panica și a denigra poporul român? Pentru cultura dumneavoastră testul PCR Negativ la intrarea în Bulgaria este introdus de autoritățile bulgare încă din data de 29 ianuarie. Încercați să insinuați ca aceasta coada la gondola este compusa din români ajunși înainte de aceasta dată. Super logica dumneavoastră, aduce puțin cu mobilizarea la vot. Poate este cazul sa va întrebați de ce preferam sa stam la coada în Bulgaria și nu în România.....
Ba, n-as sta la coada aia sa schiez nici daca toata lumea in jurul meu ar plesni de sanatate!!! Ce *** de distractie e asta? Astia sunt fix ca aia care se ingramadesc pe plaja prosop langa prosop si nu intra in apa decat pana la mijloc, ca habar n-au sa inoate. Dar ei sunt fericiti ca se miros unul pe altul in dos la Mamaia... Ia-te de mana cu Sosoaca si aruncati-va dincolo de marginea pamantului plat! Sunt sigur ca ai tu niste teorii si despre asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa scapam de pandemie!?
Un singur cuvânt se potrivește în acest tablou: NESIMȚIRE!
Creierul tau e atat de luminat la fel ca o noapte fara luna.Din cauza acelor *** pe care tu ii ridici in slavi oameni din tara asta vor ajunge sa isi piarda persoane dragi si oameni se vor imbonlavi, copilasii aia care au mers cu inteligentii lor parinti la un moment dat vor merge la scoala si vor transmite virusul. Sa te iei de mana cu domnul nostru presedinte care merge la munte in timp ce spitalele din tara ard,surpriza ,si cu oameni in ele. Cand o sa pierzi si tu pe cineva din cauza virusului atunci sa te apuci sa ridici in slavi pe cei care stau 5 ore la coada sa se dea pe o partie.Ma intreb cum oare ne mai suporta pamantul asta si cum mai rezista corona in fata unei boli mult mai grave care a acaparat lumea si anume prostia acuta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai sunt unii care nu vor sa se alinieze cu turma ce pune botul la manipularea smecherilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.