Alte știri din fotbal
Florin Tănase a povestit despre deplasarea buclucașă, cu taxiul, de la Belgrad: „Nu a avut «maimuțică»”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfaturile primite de mama unui copil mic care are doar 14 grade în ...
Libertatea
Felicitări! La cât mai multe reușite sub tricolor!
Felicitări, Joan Chelimo!
Bravo!
Apai pe trecerea de pietoni TU INJURI mai MULT...decat vorbesc Eu cu Pietonii...asta e CLAR...
De ce minti cu nerusinare...deci tu vii si ne spui ca la scurt timp dupa Jocurile Olimpice ai comunicat cu Albert Saritov in romana !! Daca vocabularul tau se rezuma la doar 3-4 cuvinte ca sa stii limba romana atunci asta spune multe despre tine ! Iar articolul acesta din Libertatea la scurt timp dupa terminarea JO si intoarcerea in tara spune urmatoarele : "Saritov, care rupe doar câteva cuvinte în limba română, a primit cetățenia română în aprilie 2016...În total, Saritov a stat doar două săptămâni în Romania, pregătindu-se pentru Rio în Rusia. Albert știe doar patru expresii în limba română: ”Bună ziua”, ”Ce faci”, ”Bine”, „Mulțumesc”. Deocamdată nu cunoaște ”Deșteaptă-te, române”, dar a promis că-l va învăța în cel mai scurt timp." Ca sa nu-mi cenzureze sau sa-mi stearga comentariul pentru link (vezi doamne ca-i spam) cauta titlul acesta pe site la Libertatea sau pe Google : "Povestea fascinantă a cecenului naturalizat român Albert Saritov, bronz sub tricolor la lupte libere"
Nici a fi sportiv roman nu mai e ce-a fost.
Te inseli amarnic...chiar dupa Jocurile Olimpice,Albert Saritov s-a intors in Bucuresti...se plimba Omu FERICIT! Pe trecerea de pietoni a dat nas in nas ...cu MINE! I-am strans mina si l-am felicitat....MI-A SI MULTUMIT!!! Felicitari Ioana...Sper sa mai auzim de tine si alta data!
Aduceți Africa in ROMANIA sa reprezinte ROMANIA . Am ajuns *** și de rasul lumi . Numai aveți nici un RESPECT față de poporul ROMÂN .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lol
Ai auzit de Albert Saritov, cecenul "naturalizat" cu cetatenie romana si care a luat bronz la Jocurile Olimpice de la Rio din 2016 ? Eh a primit cetatenia fara sa stie o iota de romana si nici acum n-o stie :)), despre ce tot vorbesti, "naturalizarea" este un proces birocratic, doar hartogaraie si atat mai ales cand se zbat institutiile statului s-o obtina, pentru plebee e altceva, acolo da trebuie sa respecti cerintele si standardele prevazute in lege.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.