Alte știri din fotbal
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
3
Florin Prunea vede o echipă „la ani-lumină” față de rivalele din Superligă
1
Florentin Petre: „Nu cunosc niciun jucător transferat de Dinamo. Nu erau doriți de noi”
0
Varga a spus STOP! Mesajul transmis oamenilor din conducerea lui CFR Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Goncalo Gregorio, fostul golgheter al lui Dinamo, a fost prezentat la noua echipă!
0
Canada - Maroc, prima optime de la Campionatul Mondial » Asediu al canadienilor: două ocazii mari ratate!
0
A luat titlul în Anglia cu Arsenal, iar acum se transferă în Turcia!
0
Mircea Rednic, aproape de revenirea pe bancă! Românul este în negocieri pentru preluarea unui club cu tradiție
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
4
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Funeraliile lui Ali Khamenei au început la Teheran. Autoritățile se ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Mda, probabil nush toate circumstanțele, dar eu personal când m-am trezit ca soția începuse preludiu ca un fel s.e.x spontan, am fost cel mai fericit om de planeta :)))))) dar repet nush știu toate circumstanțele povestii ei și nu vreau sa o judec
Cum sa moderezi urmatoarele cuvinte: Gadea, Varanul, situatie identica?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fetelor, nu vă mai alegi bărbații *** și nu mai alegeți băieții răi. Este un sfat clasic. Această sportivă și a băutura singură joc de ea, cu cat povestește mai mult, cu atât se învinovățește.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a suparat fata ca baiatul a "mincat in oras". Chiar este nevoie ca toti sa ne spunem povestile bune sau mai putin bune online?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O altă tatuată!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.