Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Exista user mai idiot decat milne? Neeeeeeeeeeeee
Pe de alta parte ... americanii nu impusca ... ursi ...:)) Respectul lor fata de fauna ... urbana ... este ... induiosator ...:))
Parinti iresponsabili... sa fie o liceanca la ora aia intr-un restaurant.... Oricat de sigura era zona, e o nebunie. Nu era la vreo petrecere organizata, era intr-un local... N-am idee daca Lexington e zona sigura sau nu, dar e aproape irelevant.
La 15 ani, la restaurant la ora patru dimineata?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vino aici si te convingi singur . Dar ai pl viza si bani de avion asa ca stai un mocirla in care te balacesti . Vai de capul vostru de inapoiati .
You're as dumb as a door nail. *** la mall sa te vada lumea ca mananci chicken wings. Balkanist *** si prost ce esti . O sa mori in mocirla aia din balkani .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
idiot shimbator de pampersi pt obezii americani (asta, asa, valabil doar pe site-ul asta, ca in realitate esti doar un linge-blide in vreun catun uitat de lume din Moldova), si cand in fiecare saptamana, macar o data, un adolescent scelerat pune mana pe arma si trage la nimereala in colegi, parinti, profesori, in colegii sau campusuri, atunci ce dracului mai e? as fi vrut sa spun ca mi-as dori sa cazi si tu victima unei rafale a unui astfel de scelerat, dar glontul nu ajunge din America pana in Moldova.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.