Alte știri din fotbal
Statisticienii au refăcut calculele la play-off după ultima etapă » „Rundă groaznică”: FCSB pierde teren, există o mare câștigătoare
0
Adrian Mititelu s-a convins: „El e cel mai mare trădător din istoria Craiovei!”
0
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Apropiatul lui Alibec dezvăluie adevăratul motiv al rupturii dintre atacant și FCSB
3
Știri din fotbal internațional
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Arsenal a bătut tot în Liga Campionilor, însă rivalele din Premier League au încasat mai mulți bani
0
Mercato s-a încheiat în Top 5 campionate din Europa » Achiziții de 1 miliard €. Cele mai tari transferuri în 2026
0
Francezii sunt scandalizați de declarațiile sexiste ale legendarului Guy Roux
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia a atacat masiv instalațiile energetice din Kiev, Harkov, ...
Libertatea
Alonso este cel mai bun !!!!
o cursa nebuna...Vettel le-a dat clasa la toti..din pacate l-a lasat monopostul...
Pai si era logic sa depaseasca dupa ce a intervenit safety caru' avand in vedere ca i-a pus pe toti unu langa altu', dar pana atunci unde era? Daca nu intervenea safety caru' nu prindea top 3. Ma lasi ma fanule?
ca de obice, esti total pe langa... da safety car-ul nu l-ai vazut?
alonso all the way :)
Mie imi place Webber si cred ca merita sa castige un campionat. In 2010 a fost foarte aproape si doar ghinionul a facut sa nu il castige...
Unde venea Alonso ma? Vettel avea 21 de secunde in fata lui Grosjean si facea jumate de secunda mai repede ca el. Pe cine sa ajunga Alonso?
Schumacher, chiar daca nu se mai bate pt locul 1, e orice, numai plictisitor nu! Si pentru pozitia 10, se bate, depaseste, se acroseaza, face spectacol! Iar la Spa, a plecat de pe 24 si a ajuns pe 4! Asa ca prefer sa-l vad, chiar la jumatatea plutonului, decat pe unul din pilotii care platesc pt un volan! Nu mai e asa competitiv, dar talentul e acelasi, e old-school, iar azi l-a batut pe mai tanarul coleg fara drept de apel
Multi ori sunt rau intentionati ori sunt destul de tineri cat sa nu fi prins perioada de glorie de la Ferarri sau, perioada petrecuta la Benetton. Este adevarat ca a recurs de-a lungul timpului la manevre nesportive insa cu toate astea este printre cei mai buni, alaturi de regretatul Senna, de regretatul Gilles Villeneuve, Damon Hill. La varsta de 43 de ani, inca poate..si daca nu erau toate problemele ce le-a intalnit in primele 7 curse, culminand cu clasarea cu 5 pozitii mai jos la Monaco unde reusise polul, se afla in primii 3 la general.
As fi putin trist...sunt putin subiectiv deoarece sunt fan Schumacher si datorita lui ma uit iar la Formula 1 si asteptam de la revenireain campionat un podium. Anul asta a avut mult ghinion..si merita si el putin noroc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.