Știri din fotbal internațional
Șoc în Capul Verde: căpitanul Ryan Mendes este acuzat de viol! » O translatoare braziliană l-a denunțat la poliție
0
Alexandru Cîmpanu continuă forma excelentă: un nou gol decisiv în China
0
De nicăieri! Granit Xhaka a ajuns la un acord cu un colos din Premier League
1
Tragedie pentru Cody Gakpo, chiar în timpul CM 2026 » Partenera sa a anunțat pierderea sarcinii
1
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Bravo lui,ungurului,ca e baiat destept!De ce sa plateasca omul o taxa ILEGALA?Hai cu totii la vot sa ne puna cipuri k la animale...si sa platim si taxa canibalilor ca tot ne mancam unii pe altii!Sa conduca politicienii Ligheane de 70000 de euro ca masinile Militiei si ne luam si noi!
bravo!asa ar trebui sa faca toti cei ce au platit taxa,indiferent de cati bani au sau ce masina si-au cumparat!
normal ce face. n-are nicio treaba cu criza financiara. de 5000 de euro isi baga 5000 de litri de benzina in bolidu ala. Plus ca nu face niciun efort ca sa-si recupereze banii,are un avocat care se ocupa de caz, legea este indiscutabila si trebuie respectata, iar dupa judecata omul isi recupereaza 5000 euro, plus dobanda plus cheltuieli de judecata. efort 0 si 5000 euro. numa prost trebuie sa fii sa renunti la banii aia, indiferent de cat de miliardar esti. banu e ban, afaceristii o stiu
vrei sa spui e printre putini tzepari care au fost tzepitzi la randul lor, asa-i? =)))))
Gandire tipica de idiot : "pt 4000 de euro se judeca cu statu,avand in vedere k masina costa peste 100.000 de euro... Ba ratat ce esti, de ce sa dai la stat pe gratis niste bani pe care i-ai lucrat tu? poate vrea sa plateasca un sfert din factura de curent a stadionului de banii aia. Cum crezi ca o ajuns la banii lui, o aruncat cu bani de pe geam? ia tu omule din salariu tau de 2000 ron,cate 5 ron si arunca-i pe strada, asa de 3 ori pe saptamana, ca doar la 2000 ron salar iti permiti sa f
mie mi se pare o tampenie...pt 4000 de euro se judeca cu statu,avand in vedere k masina costa peste 100.000 de euro odata ce a avut bani sa-si ia masina nu cred k banii sunt o prob
bravo ma, sa ceara fara numar....ca doar statul din banii tai il plateste . numa la furat e mintea romanului buna.. si unguru asta ..nu-i destul ca isi primeste banii inapoi...
criza economica nu are nici o legatura cu dorinta omului care isi vrea doar banii lui inapoi.e perfect normala cererea omului!
ca de obicei, gsp e de toata jena. ma indoiesc foarte tare ca sta in banii aia. daca eram in locul lui, si eu as da statul in judecata. chiar si pentru 100 de lei ar merita, pentru ca este o taxa de protectie si nu o taxa de mediu. foarte bine pascani, ar trebui ca si altii sa-i urmeze exemplul.
felicitari !!! bvo cere-ti banii si cu dobanda si daca as fi in locul tau as cere si daune morale!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.